Už na jaře se diváci TV Nova můžou těšit na několik novinek! Co TV Nova chystá?

Aktualizováno 03.03.2017


Skupina Nova představila na tiskové konferenci programové novinky pro jaro 2017. Diváky čeká nejen několik premiérových formátů, ale i obnovené premiéry již známých pořadů. Na co se můžete těšit?

Patnáctiminutová zpravodajská relace TN2 bude monitorovat aktuální události, které se v Česku a ve světě odehrály od konce večerních televizních novin do dvaadvacáté hodiny. TN dvojky obohatí ale také sport, počasí a kultura.
Tváří nové zpravodajské relace bude moderátorka a reportérka Michaela Šmídová.

Zdroj: oficiální zdroj

Seriál Specialisté od ledna boduje u diváků... Vyšetřovací tým složený z Jakuba Štáfka, Marka Adamczyka, Zuzany Kajnarové a velitele Davida Prachaře bojuje v ulicích hlavního města se zločinem. Co díl, to nový detektivní případ.

Zdroj: TV Nova

Dalším z chystaných pořadů, které zahřejí diváky u srdce je reality show, která zachycuje ty nejkrásnější okamžiky života. Exkluzivní pohled na to, jak probíhá porod a jaké emoce rodičům narození miminka přináší.

Mezi novinkami je zbrusu nový pořad z prostředí soudní síně. Ta divákům poodhalí příběhy, ve kterých právo hraje hlavní roli.

Zdroj: Mediafax

Zapomenout nemůžeme ale ani na reality show Robinsonův ostrov. V pondělí pokračuje drsný boj o přežití na opuštěním ostrově, ve středu zasedá kmenová rada. O krušné chvíle tady není nouze jedinou minutu.

Zdroj: TV Nova

„Cílem skupiny Nova jako dlouhodobého lídra českého televizního trhu je nabídnout atraktivní obsah pro celou rodinu, ze kterého si každý vybere to své. Proto jsme se rozhodli v letošním roce investovat do obsahu a programových formátů a obohatit tak naši programovou nabídku," říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Skupina Nova se Vám zkrátka snaží udělat radost i novinkami. Dejte nám vědět na facebooku, jak se Vám líbí.

ČTĚTE TAKÉ:

NOVA V NOVÉM: Nové stanice, nová loga, nová programová nabídka

PREMIÉROVÉ JARO: Televize Nova chystá pro diváky nové projekty!
 


Novinky z NOVY