Slavná hollywoodská herečka přiznala poměr se ženou! S kým Cameron Diaz strávila noc?

Aktualizováno 03.03.2017

Cameron Diaz
Zdroj: Oficiální zdroj

Herečka Cameron Diaz se v jedné americké talkshow svěřila moderátorovi s tím, že strávila noc se ženou! O koho šlo?

Hrála v nespočtu filmů, ztvárnila nejrůznější role a v show Watch What Happens Live, kam si ji pozval Andy Cohen prozradila, že strávila noc se ženou! Ačkoliv se moderátor snažil, dostat z herečky, kdo byla ona dáma, se kterou strávila vášnivou noc, odmítla identitu dotyčné prozradit.

Zdroj: oficiální zdroj

CAMERON DIAZ JE PROSTĚ SEXY!

Tři nejlepší kamarádky se rozhodly, že se nebudou vázat, a že muži jsou tu především pro pobavení. Jak to tak ale bývá, přesně v té chvíli, kdy to čekají nejméně, potkají osudové muže. Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra.

Zdroj: TV Nova

Během společného výletu potká kamarádky nespočet momentů, po kterých by to mnozí vzdali. Jenže tyto dvě střely jen tak něco neodradí. Na svatbe se ukáže, že je všechno jinak, než se zdálo. Bude Peter pro Christinu skutečně tím pravým?

Na bláznivou komedii Prostě sexy s hořkým podtextem toho, jak těžké je, najít pravou lásku, se můžete těšit v sobotu 4. 2. od 22:10 na Nova Cinema.

ČTĚTE TAKÉ:

TOP 6: Boty Nike v příběhu z řecké mytologie! Film Souboj Titánů má hned několik velkých chyb

SKUTEČNÝ HOROR: Co se stane, když vzkřísíte zesnulého domácího mazlíčku? Tento příběh nahání hrůzu


Novinky z NOVY