VIDEO: Kráska, kterou proslavila SuperStar, má novou image i píseň! Podívejte se na ni!

Aktualizováno 03.03.2017

Barbora Hazuchová
Zdroj: oficiální zdroj

Mladá a půvabná zpěvačka Barbora Hazuchová, kterou si pamatujete především ze SuperStar, představila nejen zbrusu nový song Vôbec, ale také novou image! Čtěte dál a zjistěte, jak píseň vznikala a jak to nyní Báře sluší!

V soutěži SuperStar sice nezvítězila a nedostatek hlasů ji vyřadil ve druhém finálovém večeru, kdy zazpívala píseň Skyfall od Adele. Barbora Hazuchová se ale nevzdala svého snu stát se zpěvačkou, a tak nelení a na trh přivádí další píseň. Nový song vznikal několik měsíců ve více nahrávacích studiích.

Zdroj: Oficiální zdroj
al

"Samotná píseň se tvořila v různých etapách, doslova v ročních obdobích. Nápad hudby i melodie přišel někdy v druhé polovině jara minulého roku, hned po vydání singlu Deň nocou. V létě jsme pokračovali nejdříve v našem domácím studiu a potom jsme se přesunuli do studia v Bánské Bystrici, kde jsme pracovali na celkovém charakteru písně a sounddesignu," prozdradila Bára.

Zdroj: Oficiální zdroj

Text k písni Vôbec, stejně jako k songu Deň nocou, napsal hudebník a autor textů skupiny Hex Martin Fefe Žúži. Hudbu složila sama Bára se svým přítelem a zároveň klavíristou v jedné osobě Markem Masarikem, producentsky píseň zastřešil Ján Zborovjan a společnost Audio Wizzards. Jak sama Barbora dodala, píseň má dodat sílu těm ženám, které byly, nebo jsou láskou zklamané, zpočátku to velmi bolí, ale čas rány zahojí a člověk přijde na to, že je vše tak, jak má být.
Spolu s novou písní přichází i nová image!

O tu se Barboře postarala Daniela Christová s Jirkou Blatným a fotografka Katarína Orešanská, která se každou novou fotkou snažila zachytit Bářin přirozený půvab a šarm. V okolí Bratislavy, na březích Dunaje, ale i v samotném centru města tak vznikly krásné fotografie, se kterými je Bára velmi spokojena.

Zdroj: Oficiální zdroj


Nová píseň je jakýmsi nultým singlem z připravovaného alba, které by Bára ráda nahrála v průběhu tohoto roku. Fanoušci se tak mají na co těšit a my držíme Báře palce, aby se další písničky podařily stejně, jako tahle.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TO VENKU. Aneta Langerová prozradila, proč utíká z Česka
ANKETA: Celebrity na horách. Která nejlépe lyžuje? Podívejte se na výsledky hlasování!Novinky z NOVY