EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Specialisté odkryjí nejen vraždu mladého muže. Narazí i na jiný trestný čin...

Aktualizováno 02.03.2017


Ve třetím díle kriminálky Specialisté odkryje tým vyšetřovatelů nejen pachatele, který stojí za vraždou mladého muže, ale i další zrůdný čin, který jde ruku v ruce s řešeným případem. Jak v tom figurují obyvatelé malé kolonie?

Přehrát poslední díl

Další díl, další detektivní případ, který tým Specialistů bude muset rychle vyřešit. Občané zahrádkářské kolonie se bojí nejen o svůj majetek, ale také o holý život. Ve vzduchu totiž visí jak hrozba okolo potloukajících se Rumunů, tak noví přistěhovalci, kteří nedělají nic pořádného. A to se místním nelíbí!

Předseda Jiří Blažek se snaží udržet v kolonii klid, jenže po nálezu mrtvoly Tomáše Morávka, se mu to nedaří a obyvatelé chatové osady chtějí pravdu.

Stopy nakonec dovedou Specialisty ke svědkovi, který jim odhalí další zrůdný čin, kterého se jeden z místních dopustil. Jedna malá chyba v podobě zanechání biologické stopy na kusu oblečení může za to, že si tým vyšetřovatelů dá všechno dohromady, aby mohli dopadnout toho pravého.

Zdroj: TV Nova

Podívejte se na exkluzivní ukázku ještě před začátkem třetího dílu Specialistů s názvem Temné touhy. Jaký šokující objev učiní děda Vilímek?

Nenechte si ujít další napínavý díl krimi seriálu Specialisté. Startujeme ve 20:20 na Nově.

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální stránky ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Seriál Specialisté se natáčí na místech, kde chodíte každý den. Poznáváte je?

ZÁKULISÍ NATÁČENÍ: Koho to Jakub Štáfek kope do pozadí? Fórky hvězdy Specialistů jsou vskutku jedinečné


Novinky z NOVY