SPECIALISTÉ POTŘETÍ: Kam dovede biologická stopa z košile tým vyšetřovatelů? Měl to být někdo jiný...

Aktualizováno 02.03.2017


Už dnes večer budou diváci TV Nova svědky rozuzlení dalšího detektivního případu Specialistů. Jak si tým vyšetřovatelů poradí s vraždou v zahrádkářské oblasti, zvlášt, když se jako pachatel jeví od počátku někdo úplně jiný.

Další zamotaný příběh, tentokrát s temným podkresem. V zahrádkářské oblasti za začaly množit přepadení a loupeže, a tak se místní musí semknout a hlídat si svůj majetek navzájem. Když ale vyšetřovatelé najdou mrtvolu mladého Tomáše Morávka, kterého jako posledního příchozího místní příliš v oblibě, začnou vyšetřovatelé odkrývat zamotaný propletenec vztahů této malé kolonie.

Vnučka jednoho z místních - Naďa nese smrt Tomáše velmi těžce, podle všeho se zdá, že to ale není jediné, co mladou ženu trápí. Odkryje kapitánka Zuzana Kajnarová alias Májová, co vystrašená Naďa skrývá, a jak to souvisí s tímto případem?

Podezřelých je hned několik. Do zájmu týmu Specialistů se dostává nejen Tomášova přítelkyně, se kterou se v osudnou noc podle svědků pohádal, ale i Rumuni, kteří poslední dobou nahánějí obyvatelům osady strach. Když se na Morávkově pozemku najde roztrhaná košile Nadi, navíc s biologickou stopou spermatu, mají vyšetřovatelé další důkaz do mozaiky. Stačí to ale k dopadení pachatele?

Podívejte se na exkluzivní ukázku z premiérového dílu Specialistů. Proč už Naďa nevydrží silácké řeči děděčkova kamaráda Jirky? A co v zahrádkářské osadě způsobí Rumuni?

Nenechte si ujít třetí díl krimi seriálu Specialisté s názvem Temné touhy. Dívat se na něj můžete v pondělí 30. 1. od 20:20 na TV Nova.

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální stránky ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODTAJNĚNO: Zuzana Kajnarová se několik měsíců potýkala s neodbytným fanouškem! Jak si s ním nakonec poradila?

KOLIK NAJDETE ROZDÍLŮ? Na fotografii hvězd krimiseriálu Specialisté nesedí hned několik věcí!


Novinky z NOVY