Frontman Kelly Family se vrací do Čech. Připojí se hvězdy SuperStar!

Aktualizováno 02.03.2017

Kelly Family - 4
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Paddy Kelly, frontman hudební skupiny Kelly Family, která po letech ohlásila comeback, se vrací do Česka. Připojí se k němu hvězdy SuperStar!

Michael Patrick Kelly vystoupí znovu v České republice. Už bez svých sourozenců, které nepodpoří ani během společných třech comebackových koncertů v Dortmundu. Nicméně i tak přiláká spoustu věrných fanoušků a především fanynek, neboť platil odjakživa za největšího fešáka a lamače dívích srdcí.

Stane se tak 19. srpna při příležitosti prvního ročníku festivalu v Sedmihorkách u Turnova, kde vystoupí také čeští umělci jako Alžběta Kolečkářová, finalistka Česko Slovenské SuperStar 2011, která předvede směsici popu, soulu a reggae a s jejím neodolatelným hlasem dostane do kolen nespočet diváků

Dále se představí vítěz soutěže Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth se svojí kapelou a bigbítovou show. Chybět nebude ani jeho triumfální verze písně The Final Countdown, kterou kdysi oslnil celou republiku a stal se právem vítězem této pěvecké show.

Trochu tvrdší show předvede kapela Public Relations, která bude letos v květnu v Brně předskakovat na koncertě legendární kapely Europe. Už se těšíte.


Novinky z NOVY