Lucie Borhyová navštívila kartářku

Aktualizováno 01.04.2014


Druhá nejpopulárnější žena televize Nova, osmadvacetiletá Lucie Borhyová, si v životě absolutně nic neplánuje.

To ovšem neznamená, že by nebyla zvědavá na to, co ji čeká a nemine. Krásná moderátorka Televizních novin přiznala, že navštívila kartářku. A ne jednou.

"Byla jsem párkrát u kartářky, a to především proto, abych věděla, jak to funguje. Taky si čtu pravidelně horoskopy, ale nevěřím v nich všemu stoprocentně. A tak se podle nich ani neřídím," upřesnila Lucie.

O tom, co jí kartářka řekla, a na co se ptala, ale nechce nic prozradit. "Beru život tak, jak přichází. Nechci si dopředu dělat nějaké plány, protože pak nemusejí vyjít a já bych byla zbytečně zklamaná," uvedla své důvody.

Bližší podrobnosti nechtěla prozradit, ani co se týče lásky. A tak se jen můžeme dohadovat, proč po jejím boku nahradil dlouholetého partnera golfistu Alana Babického na nedávném vyhlášení cen ANNO 2006 její mladší bratr Oskar. Lucie se totiž nikdy netajila tím, že kdyby ji Alan požádal o ruku, svolila by. Zda se to stane, se ale od kartářky asi nedozvěděla. Věštba prý byla velmi obecná, takže z ní člověk mohl vlastně vybrat, co chtěl. "Ona mluvila tak rozsáhle a řekla mi tolik věcí, že je těžké z toho přesně vybrat, co se splnilo, nebo má ještě splnit," upřesnila Borhyová.

Nova.cz, Ivana Chřibková

Novinky z NOVY