OPLÉTAČKY S POLICIÍ: Martin Dejdar měl v Itálii co vysvětlovat místním policistům. Chtěli ho zatknout!

Aktualizováno 26.02.2017

Martin Dejdar
Zdroj: isifa.com

Známý český herec ví, jaké to je mít oplétačky s policií v cizině. Kvůli babičce ze známé české komedie a dárku na přilepšenou, který mu sebou na cesty dala, ho totiž málem zatkli!

Když natáčíte český film a poštěstí se vám dostat se s celým štábem do slunné Itálie, zvláště v roce 1991, kdy cesty za hranice státu ještě nebyly běžnou záležitostí, můžete si gratulovat. Radost ale jistě přešla Martina Dejdara, kterému bylo v Itálii v jednu chvíli skutečné horko. A to nejen díky žhavému slunci.

Představitelka haštěřivé babičky z komedie Slunce, seno Valerie Kaplanová totiž před odjezdem dala Martinovi dvacet kanadských dolarů, které měla schované celých čtyřicet let v trezoru. Když je chtěl Martin v italské směnárně proměnit a koupit za ně Valerii láhev alkoholu, spadla klec. Doslova!

V bance se zjistilo, že jeden z dolarů je falešný, a tak úředník stiskl tlačítko, které spustilo bezpečnostní mříže a alarm. Místní policie si naštěstí celé nedorozumění nechala vysvětlit, a Martin tak do vězení nemusel.

Zdroj: FDB.cz

SLUNCE, SENO, EROTIKA A PÁR ZAJÍMAVOSTÍ:

Snímek se stal druhým nejnavštěvovanějším a třetím nejziskovějším filmem v českých kinech pro rok 1991.

Při striptýzu u řeky nebyl kromě filmového štábu nikdo přitomen. Tleskající lidé byli natočeni samostatně.

Stanislava Třísku, který ztvárnil roli Škopka, si vybrala do filmu sama herečka Helena Růžičková, představitelka jeho manželky Škopkové.

Film navštívilo v kinech 968 992 diváků a vydělal 13 454 634 Kč.

Ve scéně, kdy jede Kelišová s farářem na kole, zahrál obě postavy někdo jiný. Kelišovou zastoupil devatenáctiletý fotbalista a pana faráře řidič ze štábu.

Helenu Růžičkovou museli na půdu, kde se měla v jedné ze scén nacházet, vyzvednout hasiči.

Na nesmrtelnou českou komedii s Martinem Dejdarem v hlavní roli - Slunce, seno, erotika se můžete podívat už v neděli 29. 1. od 20:20 na Nově. Na oblíbeného českého herce a baviče se můžete těšit také v nové řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Již brzy!

ČTĚTE TAKÉ:

UŽ TRÉNUJE? Nová hvězda Tvojí tváře řádí. Martin Dejdar se dal dohromady se známým duem!

Milan Peroutka prozradil, kdo z dalších soutěžících Tváře má k němu nejblíže. Víte, kdo je ta jeho holka?


Novinky z NOVY