TV Nova připravila novou hudební show. Zazáří v ní nejen Gott 

Aktualizováno 25.06.2018

Chartshow: Libor Bouček
Zdroj: TV Nova

Skupina Nova připravuje premiérové díly televizní show plné hvězdných hostů a pěveckých vystoupení. Zábavný pořad Chart Show odstartuje v sobotu 18. února ve 20:20 na Nově a představí divákům tematické žebříčky těch nejúspěšnějších hitů.

Každou epizodou provede zkušený a pohotový moderátor Libor Bouček. Společně se zakladatelem Akademie populární hudby Martinem Hrdinkou odhalí žebříčky českých i zahraničních písní a diváci na konci každé epizody zjistí, která získá první příčku.

„Snažili jsme se, aby diváci viděli největší hudební hvězdy, aby se připomněly největší hity, které hrály nějakou roli v našich životech. Jsem moc rád, že pozvání do jednoho z dílu Chart Show přijal i Karel Gott. Setkání s ním jsou vždy nezapomenutelná. Dále zazpívá Lucie Bílá, Petr Janda a dorazí i skupina Elán. Co se týká obsazení, Chart Show je zábavným pořadem, který přinese setkání s těmi nejvýraznějšími z českého hudebního světa,“ prozradil Libor Bouček, který je moderátorem a scenáristou pořadu.

Zdroj: TV Nova


Chart show odhalí například žebříček hitů z 80. let, filmového plátna nebo z diskoték. První epizoda se bude věnovat kultovním hitům, tedy skladbám, které byly a jsou součástí zlomových okamžiků. Diváci se mohou těšit na vystoupení největší ikony české popmusic Karla Gotta, který se tak po dlouhé době vrátí na televizní obrazovky. Vystoupí i skupina Lunetic a ve studiu budou žebříček glosovat Těžkej Pokondr nebo Ondřej Brzobohatý.

Premiérové díly zábavného pořadu Chart Show od 18. února každou sobotu ve 20:20 na Nově!
 

Nepřehlédněte:

SOUTĚŽ o exkluzivní předměty s logem Fandy: Vyhrajte sadu pro mrazivé dny!

JAK TO VIDÍ ROBINSONI: Bára stále vyřazení prožívá. Překvapí, co ji po tolika měsících rozplakalo!


Novinky z NOVY