SPECIALISTÉ už dnes večer: Zavražděný taxikář, skryté hrozby pražského podsvětí a další člen týmu v ohrožení!

Aktualizováno 23.02.2017

Specialisté – 2. díl
Zdroj: TV Nova

Na pražské náplavce objeví skupinka turistů během prohlídky města mrtvolu. Podezřelých je spousta, kdo je ale skutečným pachatelem? Druhý díl Specialistů už dnes večer na Nově!

Přehrát poslední díl

Ukáže se, že oběť, taxikář Michal Krátký, pracuje u téže taxislužby jako další mrtvola stará jen pár dní. Všechny obchází strach, zvlášť když se ukáže, že příčinou smrti byla střelná rána do zad a oběť měla stejně jako ta předchozí, uvázané víko od kanálu na noze. Mezi dvěma téměř totožnými vraždami je však jeden velký rozdíl – ta druhá totiž byla dokonale naplánovaná!

Zdroj: TV Nova

Na řadu tedy přichází vyšetřovací tým v čele s majorem Vondráčkem alias Davidem prachařem. Specialisté shromažďují důkazy, které ukazují hned na několik potenciálních vrahů. Ústředními postavami druhého dílu nového krimi seriálu Specialisté jsou otec zavražděného taxikáře Karel Krátký, kterého hraje Jiří Štrébl, Jan Plouhar alias hlava překupníků drahých aut a šéfka taxislužby, kterou hraje Magdalena Zimová. Jednomu z vyšetřovatelů půjde v tomto díle o život. Vyvázne bez zranění stejně jako v prvním díle David Prachař?

Zhrzená láska, parta naštvaných taxikářů a pořádně zamotané vyšetřování. Kdo bude nakonec pravým pachatelem?

Sledujte Specialisty už v pondělí 23. 1. od 20:20 na Nově.

ČTĚTE TAKÉ:

VRAŽDY, NAPĚTÍ I HUMOR: Režisér Specialistů prozradil, jaké zápletky čekají diváky v dalších dílech

Kdo vás ve SPECIALISTECH nejvíce zaujal: Prachař, Adamczyk, Štáfek nebo Kajnarová? HLASUJTE!


Novinky z NOVY