CELÝ DÍL: Unesená tramvaj, rukojmí a pistole u hlavy!

Aktualizováno 16.02.2017

O čem v dětství snila hvězda Specialistů Marek Adamczyk?
Zdroj: TV Nova

V pondělí 16. ledna odvysílala TV Nova první díl očekávaného kriminálního seriálu Specialisté. Jak si David Prachař, Marek Adamczyk, Lukáš Panenka a Zuzana Kajnarová poradí s dvojicí lupičů, kteří dokonce unesou tramvaj s rukojmími, mezi nimiž je šéf vyšetřovacího týmu?

V prvním díle nového krimi seriálu Specialisté s názvem Útěk podle jízdního řádu se diváci mohli seznámit s ústřední čtveřicí vyšetřovatelů. Tým velitele Davida Prachaře složený ze tří mužů a jedné ženy stál tváří v tvář dvěma lupičům, kteří přepadli luxusní zlatnictví v centru Prahy. Zatímco mladý zlatník sype brilianty do brašny zlodějů, vejde jeho otec, majitel zlatnictví, a pokusí se zapnout poplašné zařízení. Nepodaří se mu to, protože po něm mladší ze zlodějů vystřelí. Zasáhne ale zlatníka, který chránil otce vlastním tělem.

Při zběsilém útěku se zloději uchýlí k únosu tramvaje spolu s cestujícími, kteří se tak stávají jejich rukojmími. Mezi nimi je ovšem i velitel Pavel Vondráček, který má namířeno na slavnostní akci při příležitosti předání novinářské ceny jeho dceři Lence. Dva muži na útěku na sebe upozorní tím, že nemají lístky a platí pokutu. Ve starším z nich pozná vrchní komisař svého známého z mládí, s nímž chodil na box. Komisař Vondráček si všimne, že má zraněnou ruku. Protože nic netuší, svému známu řekne, že teď pracuje jako policista. Když se ozve zvuk policejních aut a tramvaj zastaví, dozví se komisař Vondráček od řidiče o loupežném přepadení a o tom, že se hledají dva muži, z nichž jeden má poraněnou ruku. Vondráček má jasno.

Na celý díl kriminálního seriálu Specialisté se můžete podívat ZDE!

Vondráček kontaktuje parťačku Zuzanu, která pochopí, co jí chtěl šéf skrytě říct, a spolu s Jakubem Štáfkem a Markem Adamczykem vyráží k unesené tramvaji. Jak tohle dopadne? Podívejte se na celý první díl nového seriálu Specialisté!

Jak to bude v dalších dílech se můžete těšit opět v pondělí 23. ledna od 20:20 na TV Nova.

Pokud nechcete, aby vám unikly žádné novinky, sledujte facebookovou stránku ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

SPECIALISTÉ: Seriál plný akčních scén! Jak si s nimi poradili herci?

TO JE PROMĚNA: Z uličního sígra komisařem! Jakub Štáfek v nové roli dospěl


Novinky z NOVY