HVĚZDNÁ INSPEKCE: Dodržují svá předsevzetí? Takto hřeší hvězdy Novy v kuchyni!

Aktualizováno 16.02.2017


Jak to dopadne, když se reportérka vydá se zvídavou kamerou do novácké jídleny? Zaprvé nachytá několik moderátorů a moderátorek, zadruhé zjistí, jak se jim daří dodržovat jejich předsevzetí – a čím hřeší!

Oblíbená moderátorská dvojice ze Snídaně s Novou Míra Zorka Hejdovi si rádi dopřávají pravá česká jídla. Zorka se svěřila, že měla několikaměsíční pauzu od poctivého tréninku v posilovně, ale že ji brzy čeká nový začátek po boku fitness trenérky. Míra zase prozradil, že jeho žena chodí večer tajně upíjet Coca Colu.

Zdroj: TV Nova

Zvídavé kameře neunikli ani moderátoři Sportovních novin  Martin Čermák a Štěpán Sokol. Na Martina kuchaři prozradili, že si u nich objednal smažený sýr s dvojitou tatarkou, ačkoliv na talíři měl těstoviny. Že by se Martin zalekl naší kamery? Štěpán Sokol zase prozradil, čím hřeší. Ale pozor, nejde o jídlo!

Zdroj: TV Nova

Iveta Vítová skutečně nemusí držet žádné drastické diety, což dokazuje její štíhlá postava. Iveta přiznala, že na cvičení nemá čas a stačí jí běhat kolem malé dcerky. Porce, kterou si k obědu dopřála, sice neodpovídala pravidlům zdravého ani dietního stravování, ale podle Ivetiných slov jí nešlo odolat.

Podívejte se v reportáži, co všechno na sebe novácké tváře prozradily!

ČTĚTE TAKÉ:

DENÍK MODERÁTORA: Drsná show potřebuje drsný odvoz! Troufli byste si nasednout?

CHCETE BÝT MILIONÁŘEM? Hlasujte o nejoblíbenějšího moderátora show, kde se vyhrávaly milióny!


Novinky z NOVY