VIDEO: Ubránil by se hrdina nové kriminálky i ve skutečnosti? Otázka ho dost rozhodila

Aktualizováno 16.02.2017


Nový kriminální seriál Specialisté se na obrazovkách objeví už dnes večer! Jednou z hlavních hvězd vyšetřovacího týmu je Marek Adamczyk. V dětství měl jeden velký sen. A nyní se mu skutečně splnil!

Herec Marek Adamczyk alias seriálový vyšetřovatel Jan Lorenc bude od pondělí 16. ledna bojovat proti zločinu přímo v centru Prahy. Hned v prvním díle budou diváci svědky loupežného přepadení luxusního zlatnictví – a bude to opravdu napínavé.

Zdroj: TV Nova

Nový krimi seriál je výjimečný mimo jiné tím, že zde nejsou kulisy a veškeré scény se nahrávají na reálných místech. Exteriérem se tedy stalo samotné město Praha, interiérem skutečná policejní vyšetřovna a kanceláře. Další zajímavostí je vyšetřovací tým, který je složen ze tří mužů a jedné ženy. Velitel David Prachař neohroženě vede mladší kolegy Jakuba Štáfka, Marka Adamczyka a Zuzanu Kajnarovou v boji proti všemu, co není v souladu se zákonem.

Zdroj: TV Nova

Marek Adamczyk alias vyšetřovatel Jan Lorenc studoval na Karlově univerzitě psychologii a na základě výborných studijních výsledků dostal stipendium na studijní stáž v USA spojenou s postgraduální výukou u FBI. Jan je seznámen s nejmodernějšími vyšetřovacími metodami, má malého syna, kterému se i přes spoustu práce snaží být dobrým otcem.

Zdroj: TV Nova

Asi jako každé malé dítě měl i Marek Adamczyk své sny. O čem tedy jako malý sníval?

V rámci příprav seriálu Specialisté prošli herci výcvikem nejen sebeobrany, ale také střelby ze zbraně. Jak by se sám Marek v života ohrožující situaci zachoval? Dokázal by se útočníkovi ubránit? Podívejte se na video.

Zdroj: TV Nova

Na Specialisty se můžete dívat každé pondělí od 20:20 na TV Nova. Startujeme už 16. ledna! Nenechte si ujít napínavý první díl.

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální facebookové stránky ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA ze Specialistů: Vrchní komisař jako rukojmí! Bude v pořádku?

TO JE PROMĚNA: Z uličního sígra komisařem! Jakub Štáfek v nové roli dospěl


Novinky z NOVY