SPECIALISTÉ: Seriál plný akčních scén! Jak si s nimi poradili herci?

Aktualizováno 13.02.2017


Na obrazovky televize Nova míří nový seriál nabitý akčními záběry, napětím i humorem! Specialisty budete moci sledovat již od pondělí 16. ledna. Herci sice prošli náročným tréninkem, ale stačilo to, aby nebezpečné scény zvládli?

Pavel Vondráček, Jan Lorenc, Zuzana Májová a Lukáš Panenka – tým neohrožených kriminalistů, kteří bojují proti zločinům a všemu, co je jen trošku v rozporu se zákonem. Herci, kteří je hrají, se svěřili, že prošli náročnou přípravou na akční scény. Kdo si je užívá a kdo měl naopak trošku strach, jak to na kameře bude ve finále vypadat?

Jedinou ženou ve vyšetřovacím týmu je krásná Zuzana Kajnarová, která přiznala, že si roli policistky hodně užívá. A co ji baví na natáčení nejvíc? Zuzana překvapivě uvedla, že je nejvíce nadšená z akčních scén! „Mě baví akční scény, ačkoliv je to nejtěžší na natáčení. Dnes jsem třeba řídila autobus. Poprvé,“ říká Zuzana nadšeně.

David Prachař si konečně zahrál roli velitele. Neohroženě vede svůj mladý tým. David měl ve finále největší strach, aby záběry, které při zásazích natočí, vypadaly na kameře dobře. Nezapoměl pochválit celý tým, který je podle jeho slov dokonale sehraný, a tak vše vypadá přesně jak má.

A jak je na tom sympatický herec Marek Adamczyk? Na to se můžete podívat ve videu.

Na nový krimi seriál Specialisté se dívejte už v pondělí 16. ledna od 20:20 na Nově. Bude to stát za to!

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální facebookové stránky ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 Z princezny drsnou policistkou: Jediná žena týmu Specialistů Zuzana Kajnarová si akční scény užívá!

SPECIALISTA ŠTÁFEK: Nový kriminální seriál startuje už v pondělí! Jak si v něm povede vtipálek z Ulice?


Novinky z NOVY