Jak dnes vypadá Pavel Poulíček, moderátor oblíbeného Kolotoče?

Aktualizováno 11.02.2017

TELKA: Pavel Poulíček v Kolotoči 2

Oblíbená televizní soutěž Kolotoč bavila diváky televize Nova dlouhých sedm let. Moderátor soutěže Pavel Poulíček se do paměti národa zapsal díky svému sympatickému projevu a širokému úsměvu. Jak se za ta léta změnil?

V soutěži vedle moderátora vystupovali tři soutěžící, kteří se snažili pomocí kola nejen vytočit nejvyšší částku, ale také uhodnout jedno písmeno z abecedy, které bude pasovat do tajenky.

Milovníci křížovek, soutěží a machři na různé pranostiky a pořekadla si tak během pořadu přišli na své. Soutěžící, který se dostal do finále, si mohl vytočit jackpot, což byla nejvyšší možná výhra, ale i jinou finanční částku. Mohl ale také skončit v bankrotu.

Zdroj: facebook

Po dobu co se soutěžní pořad vysílal, se v něm vystřídalo několik moderátorů, nejčastěji je však Kolotoč spojován s jeho nejznámější tváří – Pavlem Poulíčkem. Jak dnes asi Pavel vypadá, napadne mnoho fanoušků, kteří si ho pamatují jako mladého, vysokého sympaťáka, který na TV Nova hlásil nejnovější zajímavosti ze světa sportu a moderoval právě soutěž Kolotoč.

Pavel se dnes věnuje především rodině. S manželkou Petrou má dceru Sofinku, ale nezapomíná ani na svoji velkou vášeň, kterou je golf. Bývalý moderátor dokázal spojit oblíbený sport a práci, neboť nyní spolupracuje se stanicí Golf Channel.

Zábavnou soutěž Kolotoč si můžete připomenout každý den na stanici Telka od 19:30!

ČTĚTE TAKÉ:

VELKÝ BABYBOOM na Nově: Které moderátorky se v roce 2016 staly maminkami?

Láska na plátně i ve skutečnosti! Co dalšího jste nevěděli o filmu Zápisník jedné lásky?


Novinky z NOVY