Sympatický vyšetřovatel Adamczyk: Podaří se mu skloubit rodinu a práci u policie?

Aktualizováno 10.02.2017


Poslední z hlavních postav nového seriálu Specialisté je sympaťák Jan Lorenc v podání Marka Adamczyka. Jak se mu podaří skloubit pracovní a rodičovské povinnosti?

Marek Adamczyk se ujal role komisaře Jana Lorence s velkou chutí! Taky kdo by si nechtěl vyzkoušet nejrůznější akční scény, střílení z pistole a boj proti zločinu v ulicích Prahy, že? Jaká bude postava sympatického vyšetřovatele?

MAREK ADAMCZYK alias JAN LORENC (30)

Jan je komisař a pochází z Prahy. Žije naplno tady a teď. Studoval na Karlově univerzitě psychologii a na základě svých výborných studijních výsledků dostal stipendium na studijní stáž v USA spojenou s postgraduální výukou u FBI.

Zdroj: TV Nova

Jan je seznámen s nejmodernějšími vyšetřovacími metodami. Jeho analytické schopnosti jsou brilantní. Přesto má v sobě podobně jako Pavel spíše vyrovnanost. Hektické reakce nebo nepromyšlené akce pro něj nepřichází v úvahu. Nejdříve myslí a potom teprve mluví. Jedna věc je pro něj jasná: chce být dobrý kriminalista a dobrý otec. Takže musí často šikovně improvizovat, když je povolán k zásahu, a je zároveň zrovna se synem na procházce.

Mladý komisař si dobře rozumí s Pavlem, spojuje je nejen vzájemný respekt, ale také osobní blízkost. Oba se mohou i v soukromých záležitostech navzájem svěřit.

Jak se Janovi podaří spojit pracovní a rodičovské povinnosti, aby byli všichni spokojeni?

První díl krimi seriálu Specialisté uvidíte již 16. ledna od 20:20 na Nově. Nenechte si ho ujít!

Pokud nechcete, aby vám unikly žádné novinky, sledujte facebookovou stránku ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

Seznamte se s velitelem týmu SPECIALISTŮ! Proč má David Prachař strach z akčních scén?

SPECIALISTA ŠTÁFEK: Nový kriminální seriál startuje už v pondělí! Jak si v něm povede vtipálek z Ulice?


Novinky z NOVY