Z princezny drsnou policistkou: Jediná žena týmu Specialistů Zuzana Kajnarová si akční scény užívá!

Aktualizováno 09.02.2017


Nový kriminální seriál televize Nova startuje už 16. ledna na Nově! Mezi hlavními postavami vyniká také jediná žena – komisařka Zuzana Májová. Jak se její představitelce Zuzaně Kajnarové líbilo natáčení?

V týmu plném mužů v čele se sympaťákem Davidem Prachařem bude o pořádek v pražských ulicích v seriálu Specialisté usilovat jediná žena – kriminalistka Zuzana Májová, kterou hraje její jmenovkyně Zuzana Kajnarová.
 

ZUZANA KAJNAROVÁ alias ZUZANA MÁJOVÁ (32)

Zuzana je komisařka a jediná žena v týmu. Přesto se dovede velmi dobře prosadit, nenechá se nikým oklamat, je ctižádostivá a cílevědomá. Za jejím perfektním vystupováním se tu a tam schovává její citlivé já. Nerada ukazuje svou zranitelnost ale její empatie a schopnost vcítění se do ostatních je její velkou silou, i když to navenek „prodává“ jako pragmatismus.

Zdroj: oficiální zdroj

Zuzana je velmi atraktivní, tak atraktivní, že si mnozí netroufají se k ní přiblížit. Ovšem na místě činu ji, co se týče rychlosti chápání i jednání a zachycení prvních stop, jen tak někdo neobalamutí. Potají koketuje s představou někdy převzít vedení týmu, i když by to před kolegy nikdy nepřiznala.

„Z princezen jsem se přehrála do policistky a myslím si, že to není úplně špatné, role policistů jsou vděčné,“ říká o své nové roli herečka.

Specialisté ale nejsou jediným seriálem TV Nova, ve kterém se Zuzana Kajnarová objevila. V jednom z dílů úspěšného detektivního seriálu Policie Modrava si zahrála zavražděnou učitelku.

Jak se Zuzaně jako zástupkyni něžného pohlaví v týmu složeném výhradně z mužů povede?

Specialisté zasáhnou vaše životy už 16. ledna na TV Nova. Nenechte si ujít napínavý první díl plný akce a napětí v pondělí od 20:20!

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální facebookové stránky ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PRVNÍ AKČNÍ ZÁBĚRY: Jak se točil nový detektivní seriál TV Nova Specialisté

SPECIALISTA ŠTÁFEK: Nový kriminální seriál startuje už v pondělí! Jak si v něm povede vtipálek z Ulice?


Novinky z NOVY