Ewa Farna ukázala pokojíček!

Aktualizováno 01.06.2014

Přísně tajné – tým

Máme pro vás unikátní záběry Miss World Taťány Kuchařové. Proč chodí Jirkovi Zonygovi dopisy z kriminálu a co na sebe práskla Ewa Farna?

Přehrát video


Taťána nás pustila nejen do zákulisí přehlídky spodního prádla, kde po delším čase předváděla, ale také se rozhovořila o tom, že by se v budoucnu nebránila svatbě se svým přítelem, pražským radním Milanem Richterem. K tomu okomentovala zvěsti o údajné Richterově homosexualitě i možnost, že by v brzké době měla miminko.

Podívali jsme se na zoubek hercům, kteří se v minulosti pokoušeli podnikat a prodělali na tom miliony. A o koho jde? Například Václava Vydru žene jeho bývalý obchodní partner k soudu a obviňuje jej z tunelářství.

Ewa Farna nás zavedla do svého soukromí. Ukáže nám dětský pokojíček a školu, kde studuje. Navíc nám na ní její maminka práskla hned několik drbů.

Asi každý z nás si bude pamatovat soutěž X FAKTOR. My vás zavedeme za vítězem soutěže Jiřím Zonygou. Jak se Jirkovi změnil život? Co teď dělá a co plánuje? Nejen pečlivě natáčí svou první desku, ale také utrácí milion korun, který dostal za triumf v X Factoru. Víme, kam už skoro celá výhra zmizela. K tomu se Jirka také rozhovořil o své žárlivé manželce a o tom, proč mu nejvíce dopisů chodí z kriminálů...


Nova.cz, Markéta Křivánková

Novinky z NOVY