SPECIALISTA ŠTÁFEK: Nový kriminální seriál startuje už v pondělí! Jak si v něm povede vtipálek z Ulice?

Aktualizováno 09.02.2017

Specialisté - 3
Zdroj: TV Nova

Talentovaný herec Jakub Štáfek se od pondělí 16. 1. připojí k týmu vyšetřovatelů a bude bojovat proti zločinu v ulicích Prahy. Co od postavy sympatického a seběvědomého Lukáše Panenky mohou diváci očekávat?

Jakub Štáfek se již v pondělí 16. ledna představí v roli mladého a sebevědomého vyšetřovatele Lukáše Panenky, který je v týmu v čele s Davidem Prachařem. Co od této postavy můžete čekat?

Zdroj: TV Nova

JAKUB ŠTÁFEK alias LUKÁŠ PANENKA (28)

Lukáš je kandidát na komisaře a tzv. kluk z venkova. Přetéká sebevědomím a je velký pohodář. Přestože se považuje za neodolatelného, toto hodnocení zůstává často jednostranné. Ještě štěstí, že si z odmítnutí ze strany žen většinou těžkou hlavu nedělá. Je vysloveně pragmatický – když jedna věc neklapne, tak se zkusí věc další.

Lukáš je jasným „mužem činu“. Práce v kanceláři u psacího stolu není nic pro něj, musí být tam, kde se něco děje. Občas chce Lukáš tak vehementně hlavou skrz zeď, že musí být bržděn. Čím větší je úkol, s o to větší vervou se do něj vrhne. Když je nějaká krize v týmu, dokáže všechny zase přivést k smíchu. Při vší jeho lehkosti je možné se na něho stoprocentně spolehnout. Pro svůj tým je odhodlaný jít i skrz oheň.

Zdroj: TV Nova

Jakuba Štáfka jistě znají fanoušci seriálu Ulice, kde hraje jednoho ze sourozenců Jordánových. Právě v Ulici jej mohou diváci vidět jako srandistu a vtipálka, kterého jen máloco dostane na kolena. Jakub si nyní vyzkouší, jaké to je přeskočit ze seriálu, kde hraje bezstarostného kluka, do seriálu, kde se bude potýkat s nebezpečnými situacemi a bude řešit nejrůznější kriminální případy.

Na nový krimi seriál Specialisté se můžete dívat již od pondělí 16. ledna ve 20:20 na TV Nova. Nenechte si ujít první případ vyšetřovacího týmu!

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální facebookové stránky ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZAČNĚTE SE TĚŠIT: Nový seriál televize Nova bude plný akce! Koho v něm uvidíte?

PRVNÍ AKČNÍ ZÁBĚRY: Jak se točil nový detektivní seriál TV Nova Specialisté


Novinky z NOVY