Láska na plátně i ve skutečnosti! Co dalšího jste nevěděli o filmu Zápisník jedné lásky?

Aktualizováno 06.02.2017

Zápisník jedné lásky
Zdroj: Oficiální zdroj

Kdo by neznal milostný příběh o lásce Noaha a krásné Allie? Film Zápisník jedné lásky s Ryanem Goslingem a Rachel McAdams v hlavní roli se stal velkým hitem a zejména Ryanu Goslingovi přinesl neuhasínající slávu.

Příběh, který vypráví o složité situaci Noaha a Allie je skutečnou romantickou senzací, u které nezůstane jedno oko suché. Zamilovaná dvojice společně prožije nádherné léto a přeje si, aby jejich společné chvíle nikdy neskončily. Bohužel, jsou ale kvůli Alliinu stěhování nuceni opustit jeden druhého. 

Naneštěstí Alliina matka překazí veškeré Noahovy pokusy Allie kontaktovat a nešťastně zamilovaná dívka začne s bolavým srdcem žít nový život. Noah odchází do války a Allie se setká s pohledným Lonem, který ji požádá o ruku. Osud tomu tak chce, aby se Noahovy a Alliiny cesty opět spojily a obnovila se tak jejich dávno ztracená láska.

O filmu a jeho natáčení se toho ví spousty, věděli jste ale těchto pár zajímavostí?

- Ryan Gosling je ve skutečnosti modrooký krasavec. Ve filmu ale nosí hnědé kontaktní čočky. S jakou barvou očí se vám líbí více?

Zdroj: Oficiální zdroj

- Rachel McAdams porazila na konkurzu mnoho soupeřek. Jednou z nich byla i Britney Spears.

- Ryan Gosling kvůli natáčení musel shodit několik kilogramů.

- Filmová dvojice se do sebe při natáčení doopravdy zamilovali a pár tvořili ještě několik let skončení filmu.

- V rámci přípravy na svou roli vyrobil Ryan Gosling vlastnoručně dřevěný stůl, který byl ve filmu také použit. Mimojiné se Ryan na roli připravoval tak poctivě, že například nějakou dobu bydlel v Charlestonu v Jižní Karolíně.

Zdroj: Oficiální zdroj

- Herečka Gena Rowlands, která ve filmu hraje starší verzi Allie je ve skutečnosti matka režiséra filmu Nicka Cassavetese.

- Režisér Nick Cassavetes údajně obsadil Ryana Goslinga do role Noaha, protože nebyl tak hezký a cool jako ostatní mladí herci v Hollywoodu.

- Film nebyl točen chronologicky, nejdříve se natočila druhá půlka a poté teprve začátek.

Zdroj: Oficiální zdroj

- James Marsden, který ve filmu hrál Alliina snoubence Lona si o filmu myslel, že nebude vůbec úspěšný. Říkal, že film bude jen další romantický brak.

- Zápisník jedné lásky se stal Ryanovým nejúspěšnějším filmem. Předčil dokonce i Bláznivou, zatracenou lásku, ve které si zahrál po boku Emmy Stone.

Nezapomeňte se na film dívat dnes ve 12:35 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Semir z Kobry 11 se oženil s krásnou blondýnkou! Svatbu ale budou mít až v červenci!

POZNALI BYSTE HO! Adam Mišík se poprvé objevil v televizi v 10 letech!

 

 


Novinky z NOVY