Semir z Kobry 11 se oženil s krásnou blondýnkou! Svatbu ale budou mít až v červenci!

Aktualizováno 05.02.2017

Erdoğan Atalay a Katja Ohneck - 2
Zdroj: Profimedia

Nebojácný Semir Gerkhan z oblíbeného německého seriálu Kobra 11 do toho praštil. S dlouholetou přítelkyní Katjou Ohneck se vzal na na Maledivách. Právě na toto místo doplatil. Proč?

Kdo by neznal skvělého Semira, který vždy zvládne polapit padoucha a dostat ho do vězení. Právě tento krásný herec s tureckými kořeny Erdoğan Atalay řekl své mladší partnerce Katje Ohneck. Na exotické pláži na Maledivách si svůj den D patřičně užil.

Zdroj: Profimedia


„Bylo to báječné a teď už domů! Zdraví vás král ponorů,“ sdělil Erdoğan. Na krásném ostrově samozřejmě nechyběl ani jeho čtyřletý syn Marisa. Sňatek měl ale jeden zádrhel! Symbolické „ano“ sice řekl na Maledivách, ale celý obřad budou muset zopakovat ještě jednou. Podle právní legislativy v Německu je obřad na Maledivách neplatný.


Novomanželé se ale ničeho nezalekli a už teď plánují oficiální svatbu. Podle informací by se měla konat 7. července. Není to ovšem proto, že se jedná o magickou sedmičku. Důvod tohoto data je prostý - krásná Katja má narozeniny 8. července a jejich syn 9. července, takže pár bude slavit rovnou tři dny v kuse. 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

POZNALI BYSTE HO! Adam Mišík se poprvé objevil v televizi v 10 letech!

NEUVĚŘITELNÉ: Tyhle filmové chyby by ve snímku „Od kolébky do hrobu“ neměly co dělat! Všimli jste si jich?


Novinky z NOVY