ANKETA: Který z těchto fešáků se vám líbí nejvíce? Film Šťastný Nový rok je nabitý sexy herci!

Aktualizováno 05.02.2017

Šťastný Nový rok
Zdroj: Oficiální zdroj

Na Nový rok všichni především slaví a ve filmu Šťastný Nový rok se slaví opravdu hodně! V tomto filmu uvidíte nejen osudy párů, ale i singles a budete velice překvapeni, kam je jejich cesty zavedou. A o pořádné fešáky tak ve filmu není nouze!

Ve snímku Šťastný Nový rok hraje tolik skvělých herců, že je snad ani nespočítáte. Nejen, že jsou skvělí, jsou také dost sexy! Například takový Zac Efron, Ashton Kutcher, Josh Duhamel, Jake T. Austin, a nebo starší ročník Robert De Niro. Hlasujte v anketě, kdo se vám líbí nejvíce!

Zdroj: Oficiální zdroj

Ze ženských hereckých řad budete moci vidět například Jessicu Biel, Sarah Jessicu Parker, Katherine Heigl, Hillary Swank či dokonce Michelle Pfeifer. Zac Efron dokonce přiznal, že roli v tomto snímku přijal především kvůli líbací scéně právě s touto skvělou herečkou, s kterou si společně zahrál už ve filmu Hairspray. Dokonce si tu střihnul roličku i zpěvák Jon Bon Jovi, který už si v pár filmech také zahrál.

Zdroj: Oficiální zdroj

Film o lásce, druhých šancích a nových začátcích je nabitý zvučnými hereckými jmény a určitě si tento snímek od tvůrců filmu Na sv. Valentýna nenechte ujít!

Nezapomeňte se na film dívat v neděli v 17:20 na Nově.

Kdo je podle vás nejvíce sexy? Hlasujte v naší anketě!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kristen Bell jako půvabná detektivka! Věděli jste o filmu Veronica Mars tyto zajímavosti? 

LOĎ DUCHŮ - Věděli jste, že je film inspirován skutečnou tragédií nejkrásnější lodi světa?!


Novinky z NOVY