Originál, nebo verze s Hermionou? Emma Watson se promění v Krásku z klasického animáku!

Aktualizováno 05.02.2017


Zlou kletbu, kterou na prince uvrhla čarodejnice, může zlomit jen pravá láska. Je dívka, která přichází do hradu, tou, která prince vysvobodí?

Kouzelný příběh plný pohádkových postaviček, které jistě mnozí pamatují. Animovaná pohádka z dílny Walta Disneyho měla premiéru již v roce 1991 a zaznamenala skutečně skvělé kritiky, několik ocenění a dokonce i nominaci na Oskara!

Zdroj: TV Nova

Nyníje k dispozici nové zpracování pohádky o tom, že pravá láska přemůže všechna úskalí, které jsou jí do cesty postaveny. Do hlavních rolí vybrali scenaristé známou čarodějku z Harryho Pottera Emmu Watson a bristkého herce Lukea Evanse. Je jasné, že fanoušci Emmy si její pohádkovou roli nemohou nechat ujít!

Zdroj: TV Nova

Námět zůstává stejný, ale z animovaného 2D formátu se dostaneme do 3D světa. Pyšný a sobecký princ je čarodějnicí zaklet do podoby zvířete. Je jen jediná možnost jak kletbu zrušit. Do prince se musí opravdově zamilovat dívka bez jakýchkoliv nečistých úmyslů. A jak to tak v pohádkách bývá, kde je princ, je i nějaká kráska. Jejich cesta ke společné lásce nebude jednoduchá, ale budou mít několik roztomilých pomocníků a také zalíbení jeden v druhém. A to je dobrý začátek...

Zdroj: TV Nova

NĚKOLIK ZAJÍMAVOSTÍ K POHÁDCE:

Kráska a zvíře byl první animovaný film nominovaný na Oskara.

V původní čínské dabingové verzi nadaboval a nazpíval Zvíře Jackie Chan.

K dosažení pestřejších barev bylo podruhé v historii použito počítačů, to pak ovlivnilo řadu dalších filmů.

Jako první animovaný film v historii překročil hranici 100 milionů dolarů.

Pro animátory byly předlohou pro Krásku herečky Judy GarlandJulie Andrews.

Ve snímku byla poprvé skloubena klasická animace s 3D animací. Konkrétně se tak stalo ve scéně se záběrem průletu nad tančícím párem v obrovském sále.

Na film Kráska a zvíře s Emmou Watson se podívejte v sobotu 11. dubna od 20:20 na Nově nebo v repríze v neděli 12. dubna od 17:35 na Nova Cinema.


 


Novinky z NOVY