NEUVĚŘITELNÉ: Tyhle filmové chyby by ve snímku „Od kolébky do hrobu“ neměly co dělat! Všimli jste si jich?

Aktualizováno 04.02.2017

Od kolébky do hrobu - 9
Zdroj: TV Nova

Akční a dramatický snímek „Od kolébky do hrobu“, který vás po celou dobu donutí ani nedutat, zahrnuje několik filmových chyb, kterých se tvůrci dopustili. Zaregistrovali jste je?

Americký akční trhák z roku 2003 režiséra Andrzeje Bartkowiaka měl být původně natočený jako remake snímku „Vrah mezi námi“. To se ale nakonec nestalo. I přesto, že se režisér snažil snímek natočit bez jediné chyby, nějaké ty drobnosti se tam přece jenom vloudily.

Zdroj: TV Nova


1, Ve snímku řidič vystřeluje z tanku projektily, což ve skutečnosti nemůže. Tato činnost je jenom pod vedením samotného střelce.

Zdroj: TV Nova


2, Jedna z hlavních postav filmu DMX, který je mimo jiné i skvělý rapper, je ve snímku nahrazený dvojníkem. Jeho dabléra rozpoznáte v několika scénách. Třeba v té, ve které se Fait (DMX) dostane do potyčky se Su (Jet Li), rozdíl je tak nejvíce patrný ve zbarvení pleti.

Zdroj: TV Nova


3, I další filmová chyba je spjatá s hercem DMX. Jakmile Fait utíká před rozzuřeným psem kolem zdi, lze si povšimnout, že právě tato zeď je z umělého materiálu. Pokud máte hodně bystré oko, jistě tuto chybu zaregistrujete.

Zdroj: TV Nova


4, Tvůrci filmu pozapomněli i na další detail a to ve scéně, ve které má Daria lodičky. Když kráčí po kolejích, tak tuto dámskou obuv má na sobě, o chvíli později už tomu tak není.


5, Říkali jste si, jak je možné, že v jednom záběru Fait rozbije auto tak, že by ho jen stěží nastartoval a v dalším záběru se s ním bez jediného problému projíždí? S největší pravděpodobností se tak jedná o fakt, že scénu, ve které se s autem projíždí, natočili dříve než scénu, ve které auto rozmlátí na padrť.

Zdroj: TV Nova


6, A chybička se vloudila i v poslední scéně. Pod odlétajícím vrtulníkem můžete spatřit filmový štáb.

Nenechte si ujít snímek "Od kolébky do hrobu" ve čtvrtek 5. 1. ve 22:05 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dramatické natáčení: Co při natáčení filmu Výkupné uřízli Melu Gibsonovi?

VIDEO: Honil gumu pod košilí! Tomáš Matonoha všechny pobavil pikantní historkou z MHD

 


Novinky z NOVY