FILMOVÉ CHYBY: Otlačená podprsenka, neposedný melír a rakev! Co se v Románu pro ženy nepovedlo?

Aktualizováno 04.02.2017

Román pro ženy
Zdroj: TV Nova

Dvacetiletá Laura, redaktorka bulvárního ženského týdeníku je typickou ženou, která hledá pravou lásku. Ve filmu Román pro ženy se po jejím boku několik mužů vystřídá. Který ale bude tím pravým?

Lauřinou první láskou byl americký lektor angličtiny, který se možná víc zamlouval její mamince. Dalším adeptem na pana božského byl Rickie, mladý kluk, který prodával mobily a ačkoliv inteligencí příliš nevynikal, v posteli byl třída. Nakonec se objevil Oliver, charismatický chlápek v letech, který Lauru naprosto okouzlil. Kdyby tak věděla, že před lety to byl právě Oliver, dříve přezdívaný Pažout, který její mamince zlomil srdce svým buranským pozdním příchodem do divadla - ve svetru.

Zdroj: TV Nova

Laura přistihne na vánočním večírku Olivera v objetí s bývalou přítelkyní, což jí naprosto zničí. Oliver si svou lásku ale usmíří cestovními poukazy na Kanárské ostrovy. Po roce se však v jejich vztahu objeví první trhliny a hádky, které vedou k tomu, že se Laura nechá svést Oliverovým nadřízeným. Oliver se s ní rozejde. Jenže kadeřnice podle dopisu v metru soudí, že ji opravdu miluje a že by se k němu měla vrátit.

 

Zdroj: TV Nova

VŠIMLI JSTE SI TĚCHTO CHYB VE FILMU?

1. Lauřin otec zemře v automobilu před domem. Pohřební zřízenci poté ale vynáší rakev z bytu.

2. Když Laura propíchne nůžkama fotku Jamese (Saša Rašilov), trefí se do obličeje. Při dalším záběru jsou ale nůžky v hrudníku.

3. Ve scéně, kdy Jana leží v posteli s milencem, který za ní chodí místo squashe, on se probudí, sundá z ní ruku a je vidět na jejích zádech otlak od čestvě sundané podprsenky, přitom jistě delší dobu spali.

4. Text, který je v metru pro Lauru, se neshoduje s textem, který vypráví Oliver.

Zdroj: TV Nova

5. Na konci filmu jde kadeřnice Sandra (Klára Sedláčková) kolem vánočního stromečku a omylem vrazí do cizího muže, díky čemuž upustí dárky, které má v ruce. Je však možné si všimnout, že dárky upustila ještě dřív, než ke kolizi došlo.

6. Ve scéně, kdy je Laura u Sandry v kadeřnictví a baví se společně o tom, že se poprvé vyspala s Pažoutem, má na vlasech jen jeden melír. V předchozích záběrech však měla melír na celé půlce hlavy.

Komediální snímek z roku 2004 byl pro Zuzanu Kanócz, která ztvárnila Lauru, debutovým. Režisér Filip Renč se do erotických scén hodně vžil. Hercům na place ukazoval, jak si scénu představuje a jak by ve finále měla vypadat. Během jedné takové scény byli přítomní i novináři, kteří později napsali, že se v těchto scénách přímo vyžívá.

Jak to s laurou a Oliverem nakonec dopadne? Dívejte se na film Román pro ženy již v neděli 8.1.2017 od 20:20 na Nově.

ČTĚTE TAKÉ:

Dramatické natáčení: Co při natáčení filmu Výkupné uřízli Melu Gibsonovi?

TI ZESTÁRLI! Jak se změnili herci sitcomu Krok za krokem po 25 letech?


Novinky z NOVY