Největší fanoušek soutěže má taktiku asně naplánovanou! Co mu pomůže k výhře?

Aktualizováno 04.02.2017


Sympatický Marek zná každou sérii americké verze soutěže Robinsonova ostrova do posledního detailu. Není se čemu divit, všechny viděl několikrát. A proto jede na Filipíny s jasným cílem - vyhrát! Co mu ale může cestu za výhrou razantně zkomplikovat?

Třiadvacetiletý student Marek Orlík z Opavy se v životě řídí mottem „Prohrát bitvu, ale vyhrát válku”. Zúčastnit se reality show Robinsonův ostrov je jeho celoživotním snem. “Sledoval jsem americkou verzi, mám nastudované všechny série.” Marek si v soutěži věří, například hodlá zúročit své zkušenosti s přesvědčováním lidí, které získal při práci v kasinu.

Zdroj: TV Nova

Říká o sobě, že je na tom velmi dobře fyzicky i psychicky. Něčeho se ale přece jen obává, a to slunce. “Mám jen dva stavy opálení. Buď jsem bílý, nebo červený.” Na ostrově bude Markovi nejvíce chybět sestra, se kterou celé dětství sdílel jeden pokoj a která ho prý učí rozvážnosti. Jaký si s sebou na ostrov veze talisman a další detaily z jeho života zjistíte v dotazníku.

Jméno: Marek Orlík


Věk: 23


Zaměstnání: student marketingu


Bydliště: Opava


Rodinný stav: svobodný


Koníčky: beach volejbal, fitness a fotbal


Tři slova, která mě vystihují: společenský, spolehlivý, zábavný


Tři věci, které bych si vzal na ostrov: nepromokavý stan, satelitní telefon a mačetu

Zdroj: TV Nova


Proč jsem se přihlásil do Robinsonova ostrova: Je to můj celoživotní sen! Sledoval jsem americkou verzi, mám nastudované všechny série.


Čeho se nejvíc bojím: Bojím se hlavně slunce. Mám totiž jen dva stavy opálení - bílou a červenou.


Proč si myslím, že na ostrově “přežiju”: Jsem na tom fyzicky velmi dobře. Na to, kolik mám svalové hmoty, mám malou hmotnost. Zároveň si myslím, že jsem i psychicky odolný.


Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Mám dobré přesvědčovací schopnosti, které jsem se naučil při práci v kasinu, a ty použiju pro své vítězství.


Na ostrov si beru tento talisman: Mám fotku se svými psy - patnáctiletou čivavou a sedmiletým kokršpanělem/zlatým retrívrem.

Jakou taktiku vytáhne Marek na své soupeře zjistíte ve videu. Jak moc rozvážný bude Marek na ostrově plném odhodlaných soupeřů? A podaří se mu ukrýt před ostrými slunečními paprsky této reality show, to sledujte už od 16. ledna v drsné show Robinsonův ostrov!

Zajímají vás novinky ohledně soutěže a zajímavosti ze zákulisí? Sledujte Robinsonův ostrov na Facebooku ZDE!

 


Novinky z NOVY