Dramatické natáčení: Co při natáčení filmu Výkupné uřízli Melu Gibsonovi?

Aktualizováno 04.02.2017

Výkupné: Mel Gibson
Zdroj: TV Nova

Mel Gibson je výborný herec, ale daří se mu i jako režisérovi či scénáristovi. Drsný herec je ale takový profesionál, že mu natáčení nezkomplikuje ani vážná nemoc! Co se mu přihodilo během natáčení Výkupného?

Mel Gibson ztvárnil ve filmu Výkupné multimilionáře Toma Mullena, majitele letecké společnosti, kterému z ničeho nic na dobročinné akci zmizí dvanáctiletý syn. Během několika hodin se naplní jeho nejhorší noční můra. Zjistí totiž, že jeho malý syn byl unesený. Pomoci od FBI se Tom nedočká, a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst.

Jak to tak bývá, ani filmu Výkupné se nevyhnuly komplikace. Největší oběť musel během natáčení podstoupit samotný představitel hlavního hrdiny Mel Gibson. Ten totiž začal trpět velkými bolestmi a lékaři mu zjistili, že má akutní zánět slepého střeva. Musel okamžitě podstoupit operaci, při které mu bylo slepé střevo odstraněno. Celé natáčení se tak muselo o několik dní pozdržet, aby se herec mohl v klidu zotavit.

Herci Mel Gibson a Rene Russo, kteří si ve filmu zahráli manžele, se jako manželský pár očividně osvědčili. Nejdříve si totiž tito dva zahráli manželé v akčním snímku Smrtonosná zbraň 3, později i v pokračování z roku 1998 Smrtonosná zbraň 4.

A herec Gary Sinise, který si zde zahrál detektiva, se ve filmu Výkupné projevil jako vhodný herec pro role detektivů. Každý ho zcela jistě zná jako detektiva Maca Taylora ze seriálu Kriminálka New York. Zda se Melu Gibsonovi v roli starostlivého otce Toma Mullena podaří zachránit svého syna ze spárů vyděračů, sledujte již dne sve filmu Výkupné od 22:20 na Nova Cinema.

Nepřehlédněte:

NEJLEPŠÍ AKČNÍ HRDINOVÉ: Z těchhle chlapů se vám kdysi podlamovala kolena!

JAK TO BYLO DOOPRAVDY: Byli Tom Hanks a Meg Ryan milenci i ve skutečnosti?


Novinky z NOVY