JEDINEČNÁ VÝZVA: Posílejte otázky do pořadu Co na to Češi a vyhrajte hodnotné ceny!

Aktualizováno 04.02.2017

Co na to Češi
Zdroj: TV Nova

Jste kreativní a máte nápadů na rozdávání? Nejen pro vás je tato výzva, která vás jistě bude bavit. Zapojit se může každý! Jak na to?

Soutěžní show Co na to Češi vás každý všední den nejen pobaví, ale také i vy - diváci u televizních obrazovek - hádáte společně se soutěžícími odpovědi na jednotlivé otázky.

Zdroj: TV Nova

Pokud vás napadá nějaká zajímavá otázka, neváhejte a posílejte nám je. Ty nejlepší následně použijeme do pořadu Co na to Češi a také je odměníme!

 

Zdroj: TV Nova

Stačí, když návrhy otázek zašlete na e-mail conatocesi@nova.cz a poté pozorně sledujte, zda se právě vaše otázka v pořadu objeví a zda právě vy vyhrajete!

Zdroj: TV Nova

O pořadu Co na to Češi:
Co na to Češi je zábavná soutěžní show pro celou rodinu, kterou v roli moderátora provází oblíbený herec a bavič Tomáš Matonoha. V pořadu se proti sobě vždy utkají dva pětičlenné týmy, které se snaží dokázat, že dobře ví, co si o různých otázkách z běžného života myslí Češi. V průběhu hry často nevědomky dochází k vtipným situacím při rychlých a spontánních tipech soutěžících. Co si například myslíte, že nejčastěji odpoví sto Čechů na otázku "Co je typické pro Helenu Vondráčkovou"?

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

VYHRÁVEJTE s pořadem Co na to Češi! V každém díle čekají hodnotné věcné ceny

2. kolo SOUTĚŽE pro fanoušky Ordinace a Ulice: Tady jsou výherci!


Novinky z NOVY