NEJVĚTŠÍ SERIÁLOVÉ MRCHY: Hlasujte v anketě o tu nejhorší!

Aktualizováno 09.02.2017

NEJVĚTŠÍ SERIÁLOVÉ MRCHY
Zdroj: TV Nova

Jednou za čas naruší poklidné fungování seriálových postav osoba, která intrikuje, škodí a manipuluje s okolím. Pamatujete si na všechny seriálové potvory z Ulice a Ordinace v Růžové zahradě 2?

Oblíbené seriály TV Nova Ulice a Ordinace v Růžové zahradě 2 provázejí diváky již dlouhá léta. Za tu dobu se v nich vystřídala slušná řada nepřejících a lstivých žen, které pořádně zamotaly jinak poklidným dějem několika seriálových rodin. Vzpomenete si na všechny?

POTVORY Z ULICE


Alena Koukalová:
Od léta mohou diváci vídat novou postavu, která se dala dohromady s učitelem Davidem. Manipulátorka Alena se postupně začíná vybarvovat a kromě Davida, který má růžové brýle a ke své holce vzhlíží, všichni vidí, jaká Alena ve skutečnosti je.

Květa Vavrušková:
Podnikatelka z Děčína se zabydlela v Ulici díky panu Stárkovi, který byl jejím milencem. Není tedy divu, že již dlouhá léta leží nejvíc v žaludku Vilmě Niklové. U ostatních postav chvíli trvalo, než přišli na to, že je Květa pěkná mrcha.

Zdroj: TV Nova


Alice Svobodová:
Schovanka majora Kadlece neměla snadné dospívání. Znásilnil ji matčin přítel, který pak svoji družku ve vzteku ubil k smrti. Mladé dívky se ujal právě Kadlec. Když se ale zamiloval do Miriam Hejlové, pocítila Alice strach ze ztráty jediného muže ve svém životě. A tak začalo Miriam pořádné peklo. Situace se vyhrotila natolik, že ji Alice dokonce napadla s nožem v ruce.

Lucie Weberová:
Ze studentky Lucky je teď sice hodná holka, ale všichni si jistě pamatují, jaké peklo dělala Rózině Maléřové. Šikana, vydírání a psychický nátlak - to všechno musela Róza na nové škole zpočátku snášet.

Zdroj: TV Nova


Věrka Marečková:
Až zbytečně akční a starostlivá maminka Máry, která se natolik angažovala ve vztahu Moniky a Máry, že všem začala lézt na nervy. Synovi, manželovi i Farským a Tonymu, kterému se taky nadělala hodně zlého.

 

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ

Heluš Švarcová:
Heluš si pamatujeme nejen jako sekretářku ředitele kamenické nemocnice, ale hlavně jako lstivou manželku Boba Švarce. A že se Heluš v nemocničním prostředí něco naškodila! Babeta a sestřičky by mohly vyprávět. Největší lumpárny ale vymýšlí, aby uškodila svému muži.Zuzana Pantoflíčková: 
Sestra Pantoflíčková nejdříve pracovala s Bělou Valšíkovou v "Růžovce" a pak přešla do kamenické nemocnice, aby se tam pomocí podvodu pokusila přebrat vrchní sestře Babetě místo. Za dobrotu na žebrotu, že? Protože právě Babeta se Zuzany v těžké chvíli ujala a podala jí pomocnou ruku.

Zdroj: TV Nova


Marika Lukáčová:
Marika je cílevědomá a temperamentní. A umí si jít tvrdě za svým. Půvabu má na rozdávání, a proto je pro ni velmi snadné omotat si kolem prstu prakticky kohokoliv. Na lep už jí sedl Ota Kovář a málem ho to stálo těžce slepený vztah s Kateřinou, Jáchym Kalina se do Mariky zamiloval a ona mu zlomila srdce. Nechtěla lásku, ale jistě výhody na operačním sále.Lea Vágnerová: 
Pamatujete ještě na psychicky labilní sestru darka Vágnera? Kvůli smrti své malé dcerky se do Kamenice přijela pomstít Běle Valšíkové. Ostatně pro doktorku nebylo těžké do kamenické nemocnice proniknout. Ublížila ale i dalším postavám jako třeba Zdeně Suché, když jí odloudila muže, Lucii, které pomalu kradla dceru a taky Darkovi, který se situaci snažil řešit tak, aby neublížil ani své ženě Lucii ani své sestře Lee.

Hlasujte v anketě o největší seriálové potvoře i vy!

 


Novinky z NOVY