Nejmladší soutěžící bere Robinsonův ostrov jako dovolenou! Jakou má oproti ostatním výhodu?

Aktualizováno 03.02.2017


Mladá Kateřina je nejmladší účastnicí drsné reality show Robinsonův ostrov. I když se Kačka bojí, že soutěž nezvládne po psychické stránce, bere pobyt na pustém ostrově jako dovolenou! Na co se nejvíc těší a jaká její vlastnost jí dopomůže k výhře?

Devatenáctiletá maturantka Kateřina Šuriaková z Prahy je nejmladší soutěžící Robinsonova ostrova a tuto skutečnost vnímá jako výhodu. „Starší lidé mě berou tak, že mě musí ochránit a pomoct mi.“ Jestli bude mít velký hlad, je připravená ulovit si potravu, třeba i hada. Na druhou stranu má strach, že se psychicky zhroutí a rozbrečí se před kamerou.

Zdroj: TV Nova

Od reality show si slibuje rozuzlení komplikovaného vztahu. „Chci si ověřit, jestli je náš vztah pevný a ustojíme odloučení.“ Kačka o sobě říká, že je kamarádská, přizpůsobivá a příliš důvěřivá. Nemůže vystát hysterické povahy a pesimisty. Na těle má tetování své první motorky – stopětadvacítky. Jezdí na ní dodnes. Další zajímavosti o sobě Kateřina prozradila v dotazníku.

Jméno:  Kateřina „Kačka“ Šuriaková


Věk: 19


Zaměstnání: čerstvá maturantka


Bydliště: Praha


Rodinný stav: v řešení


Koníčky: koně, motorky, vodní lyžování a snowboard


Tři slova, která mě vystihují: bláznivost, společenskost a urážlivost


Tři věci, které bych si vzal na ostrov: žiletku, kartáček na zuby a zapalovač


Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Protože chci zažít nějaký velký zážitek. Jsem mladá, nedrží mě děti ani práce. Také bych ráda vyřešila svůj vztah – vyzkoušela si, jestli je pevný a odloučení ustojíme.


Čeho se nejvíc bojím: Bojím se, že nebudeme dobrá parta, že mi nesednou lidi.


Proč si myslím, že na ostrově „přežiju“: Dokážu se přizpůsobit prostředí. Nedělá mi problém spát venku, vydržím bez jídla.


Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Jsem taková, že poslouchám a pak si to všechno poskládám v hlavě a udělám si celkový obrázek, podle kterého se zachovám.


Tetování: Mám tetování první motorky, kterou mám dodneška. I když je to jen stopětadvacítka, tak na ní pořád jezdím.

Co Kateřina od soutěže očekává a jak se na ni připravovala zjistíte ve videu.

Zda bude pro Kačku účast v Robinsonově ostrově pohodlnou projížďkou, nebo ji čeká hned v úvodu vážný karambol, se dozvíte už 16. ledna v reality show Robinsonův ostrov! Aby vám neunikla žádná novinka, sledujte naše facebookové stránky!

Nepřehlédněte:

Tohle je 18 novodobých Robinsonů! Váleční veteráni, playmate i maskérka pornohereček

Nenápadný učitel David dá svým soupeřům zabrat! Na Filipíny jede neuvěřitelně připravený

Nejstarší žena soutěže jede na ostrov nepřipravená a vystrašená! Čeho se tolik bojí?


Novinky z NOVY