Na co v soutěži sází sympatická skladnice Kateřina? Na ostrově by jí to prý mohlo hodně pomoci!

Aktualizováno 02.02.2017


Základy přežití zná Kateřina z dětského tábora. Kdyby náhodou její teoretické znalosti v praxi selhaly, pomůže jí v soutěži jedna věc, na kterou sází. Kateřina má ale také vlastnost, která jí může pobyt na ostrově pořádně znepříjemnit!

Dvacetiletá skladnice z Ostravy by chtěla být modelkou nebo herečkou. Její nejlepší kamarádkou je máma. „Mám tetování věnované mámě, je to její datum narození.“ Katie má ráda adrenalin, dobrodružství a v reality show by ráda potkala upřímného člověka, který by jí nelhal. Na oplátku by mu poskytla stejnou loajalitu. „Jsem hodně upřímná, i můj úsměv je upřímný a raději všechno vyřeším narovinu, než abych se pak dohadovala.“

Největší nervy v životě prožila u maturity, na ostrově má strach z pavouků a vlastního zklamání. Jako talisman si s sebou veze prstýnek od přítele.

Co dalšího na sebe Kateřina prozradila?

Jméno: Kateřina „Katie“ Hrabčáková

Věk: 20

Zaměstnání: skladnice

Bydliště: Ostrava

Rodinný stav: zadaná

Koníčky: tanec, fitness a malování

Tři slova, která mě vystihují: úsměv, veselost a přátelství

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: prstýnek, kartáček na zuby a nůž

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Protože mám ráda adrenalin, zábavu a dobrodružství. A také jsme se hecli s přítelem.


Čeho se nejvíc bojím: Pavouků a vlastního zklamání.

Proč si myslím, že na ostrově „přežiju“: Jsem hodně upřímná, i můj úsměv je upřímný a raději všechno vyřeším narovinu, než abych se pak dohodovala.

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Jsem silná holka, psychicky i fyzicky.

Na ostrov si beru tento talisman: Prstýnek od přítele. Dostala jsem ho, když jsme spolu byli rok, hodně nás to spojilo, měla jsem narozeniny a jeli jsme spolu do Londýna.

Tetování: Mám tetování věnované mámě, je to její datum narození.

Jakou taktiku má Kateřina na Robinsonův ostrov připravenou, zjistíte ve videu. Jestli zabere její upřímný úsměv na její soupeře, nebo jí v soutěži zbydou jen oči pro pláč, se dozvíte už 16. ledna v drsné reality show Robinsonův ostrov!

Nepřehlédněte:

Tohle je 18 novodobých Robinsonů! Váleční veteráni, playmate i maskérka pornohereček

Nenápadný učitel David dá svým soupeřům zabrat! Na Filipíny jede neuvěřitelně připravený


Novinky z NOVY