TI ZESTÁRLI! Jak se změnili herci sitcomu Krok za krokem?

Aktualizováno 08.12.2017

Krok za krokem
Zdroj: oficiální zdroj

Když se dají dvě rodiny se spoustou dětí dohromady, může z toho být velká spousta problémů, ale taky kopec vtipných situací, který každý řeší svým osobitým stylem. Komediální seriál Krok za krokem vás rozhodně pobaví i poučí.

Když se Carol Fosterová vrátila z dovolené na Jamajce, kam si jela odpočinout od všedních povinností, nikdo netušil, že se tím změní osudy šesti dětí, kteří se doposud neznaly. Poznala tam totiž muže, se kterým se bezhlavě rozhodla vrhnout do společné budoucnosti. Pro jejich děti to bude ale méně vítané, než byste čekali.

Diváci již od roku 1991 mohou sledovat osudy dvou rodičů a jejich šesti dětí nejrůznějšího věku. Je tu chytrá a vždy dokonalá Dana, kráska toužící po modelingové kariéře Karen a Mark, blázen do vědy a počítačů. Frankovi děti jsou J. T., machr a ulejvák, Al - holka od rány a bezstarostný Brendan. Všichni bez vyjímky se kvůli mámě a tátovi snaží sblížit s novými členy. To se ale snadněji řekne než udělá.

A tak jsme po mnoho epizod svědky toho, jak se Dana a J.T. nesnáší, jak se Mark snaží fungovat mezi ostatními dětmi, jak jednoduše bere život krásná Karen, jak všechny spojuje tak trošku bláznivý strýček Cody, a jak to všechno manželé Lambertovi zvládají.

TUŠILI JSTE TO?

Představitel Kouďáka - Sasha Mitchell do seriálu naskočil až ve čtvrtém díle první série.

Zábavný park, který můžete vidět v titulcích, se jmenuje Six Flags a nachází se poblíž Los Angeles.

Markovo celé jméno zní Mark Archibald Foster. Iniciály J.T. jsou zkratka jména John Thomas. Frankovo celé jméno je Franklin Delano Lambert. Celé jméno Al (Christine Lakin) je Alicia 'Al' Lambert.

Patrick Duffy se podílel jako režisér na 39 dílech.

Dům, který je vidět na začátku každé epizody, skutečně stojí v Los Angeles, ale nikdy se v něm nenatáčelo. Vnitřek domu byl vytvořen v ateliéru ve studiu.

Podívejte se do galerie, jak po více než dvaceti pěti letech, kdy se seriál začal vysílat, jeho hlavní hvězdy vypadají. Poznali byste je dnes vůbec?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dvojčata Olsenova odhalila své tajemství: Nejúspěšnější ve filmu je jejich mladší sestra!

Kdo dabuje postavičky ve filmu Čtyřlístek ve službách krále? Ta herecká jména vám vyrazí dech


Novinky z NOVY