SERIÁLOVÍ ZÁVISLÁCI: Kdo podlehli alkoholu a drogám?

Aktualizováno 31.01.2017

Závislosti v seriálech
Zdroj: TV Nova

Zahrávat si s alkoholem může být pěkně ošemetné a ze skleničky na večer se může velmi snadno stát nezvladatelná potřeba. Své o tom ví i postavy z vašich oblíbených seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Kdo z nich si prošel peklem?

Některé postavy už seriály opustily, s jinými se po vyléčení z jejich  závislosti můžete setkávat i nadále. Které seriálové postavy podlehly drogám nebo alkoholu? A komu se závislosti staly osudnými?

Leoš Mára
Nová posila v Ordinaci v růžové zahradě 2, Leoš Mára, kterého hraje charismatický Robert Jašków má problémy s drogami, kvůli kterým má stale častější výkyvy nálad a začíná už být docela i nebezpečný svému okolí. Jak tohle dopadne?
 

Zdroj: Archiv TV Nova

Petr Hanák
Také oblíbený Petr Hanák z Ordinace v růžové zahradě 2 dříve holdoval alkoholu a ze závislosti na něm se nedokázal sám vymanit a kvůli alkoholu se ocitl na samotném dně. S pomocí přátel a kolegů se mu nakonec podařilo nad alkoholem zvítězit! Po mnoha peripetiích už se mu podařilo najít stabilní vztah a vybudovat si dobrou pověst v nemocnici.

Zdroj: TV Nova

Gábina Šímová
Sympatická sestřička to v seriálu neměla jednoduché, prožila si mnoho nepěkných okamžiků, měla peripetie s láskou, psychické problémy a potýkala se i se závislostí na drogách. Z problémů se jí ale podařilo dostat a Gábina, stejně jako její krásná představitelka Sandra Nováková, je dodnes jednou z nejoblíbenějších postav Ordinace, byť už v ní nějaký ten pátek nehraje.

Petr Boháč
Šarmantní Petr Boháč v podání Pavla Kříže už se sice v Ulici nevyskytuje, divákům seriálu ale ukázal, jak zákeřný dokáže alkohol být. Kvůli němu se z úspěšného inženýra stal řadovým dělníkem.

Zdroj: TV Nova

Hrihorij Lisečko
Hrihorij to také neměl v životě jednoduché, jak už to bývá u těch, kteří propadnou podobné závislosti. Do náruče alkoholu jej zavedla zklamání v lásce. Jeho závislost se mu také stala osudnou: uhořel při požáru Bedřichovy dílny 5. září 2012.

Zdroj: TV Nova

Zuzana Hrubá
Kvůli drogám se z ní stala troska, opuštěná a nemilovaná. Život se s ní nepáral. Nad svým prokletím dokázala zvítězit, odrazila se ode dna a začala znovu. Pamatujete si ještě, čím vším si musela projít?

Zdroj: TV Nova

Libuška Nekonečná
Z domácího násilí utíkala k alkoholu, za pár měsíců z ní byla jen troska. Skončila na dně, ze kterého se s pomocí svých blízkých a později také Libora dokázala vyhrabat a opět se postavit na vlastní nohy.

Zdroj: TV Nova

Pamatujete si je všechny? Chybí vám ve výčtu ještě někdo?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zapomenuté postavy z Ordinace. Pamatujete si, koho hrály?
ZAJÍMAVOSTI z kostymérny Ulice: Kolik tisícovek kostýmů už prošlo kostymérkám rukama?


Novinky z NOVY