Barbora jede na ostrov připravená! Budete se divit, co si chce na pláži vyzkoušet!

Aktualizováno 28.01.2017


Sympatická černovláska Barbora je velká bojovnice a do reality show Robinsonův ostrov jede připravená. Těší se, až si na ostrově vyzkouší jednu věc, kterou vyčetla z knížek a doufá, že tím ohromí své soupeře. Neuvěříte, co to bude.

Jednadvacetiletá Barbora z Liberce o sobě říká, že je bojovnice. Do věcí se vrhá impulsivně a nebojí se konfliktu, ať už v osobním životě či na pracovišti. Nemá tak problém si s ostatními vyříkat věci z očí do očí.

Od čtrnácti let chodí Barbora s o jedenáct let starším mužem, k mužům je obecně opatrná a nedůvěřuje jim. Po těle má celou řadu motivačních tetování, například kapesní hodiny s nápisem Hakuna Matata. Její drsná vizáž je ale pouze obrannou schránkou, uvnitř je Barbora velmi citlivá a křehká. Více o sobě prozradila v dotazníku:

Jméno: „Barča“ Barbora Hájková

Věk: 21

Zaměstnání: logistka

Bydliště: Liberec

Rodinný stav: zadaná

Koníčky: fitness, výlety a hudba

Tři slova, která mě vystihují: tetování, cholerik a náladovost

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: nůž, telefon se signálem a sirky

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Ze srandy. Vůbec mě nenapadlo, že se dostanu do finálního výběru. Do jiné show bych nešla.

Čeho se nejvíc bojím: Havěti a nejvíc pavouků.

Proč si myslím, že na ostrově “přežiju”:
Jsem bojovník. Když jsem do toho zakousnutá, tak se nevzdávám.

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Moc si nevěřím, nejsem taktik, takže si nemyslím, že budu poslední Robinson. Na druhou stranu jsem na lidi docela ostrá.Na ostrov si beru tento talisman: Náramky, na kterých mám jméno svého psa.

Tetování: Mám hodně tetování. Motivačně je pro ně nejdůležitější tetování kapesních hodin s nápisem Hakuna Matata, ve kterém je datum mého narození s textem písničky z pohádky Lví král.

Jak se Barbora na soutěž připravovala a čím chce ohromit své soupeře zjistíte ve videu. Zda ukáže soupeřům na Robinsonově ostrově své pravé já, nebo bude hrát falešnou hru, to zjistíte už od 16. ledna v napínavé reality show Robinsonův ostrov!

Nepřehlédněte:

Tohle je 18 novodobých Robinsonů! Váleční veteráni, playmate i maskérka pornohereček


 


Novinky z NOVY