Rozseklé koleno i hororová jízda autobusem: Na tyhle letní zážitky herci nezapomenou!

Publikováno 23.06.2022


Období prázdnin, letních dovolených a dětských táborů je za rohem. Herci a tváře Televize Nova v anketě zavzpomínali na ty nejlepší a nejhorší zážitky z dětství i dospělosti.

„Z letního tábora jsem si přivezla kombinaci vší a neštovic,“ začala zhurta herečka Tereza Těžká, kterou můžeme v současné době vídat jako medičku Dominiku v Ordinaci v růžové zahradě 2. „Byla asi čtyřicetistupňová vedra, svědilo mě celé tělo, myslela jsem, že umřu. Měla jsem horečky a nemohla se drbat. Bylo to peklo,“ podělila se o nepříjemnou historku Tereza.

Jednu neveselou vzpomínku na školní tábor má i herec Lukáš Hejlík. „Bylo mi brutálně smutno, každý dostával poštu a balíky, a já nic. Až den před odjezdem mi přišel balík, kam mi mamka dala kromě sladkostí meruňky, které tak zkvasily, že se to muselo celé vyhodit.“

U nepříjemných zážitků musel chvíli přemýšlet, zato příjemné momenty se mu vybavily hned. „Nejhezčí prázdniny byly s mojí ženou, když jsme byli nově seznámení, takže si každý umí představit, jaké to byly prázdniny,“ usmívá se.

Na své nejlepší i nejhorší zážitky zavzpomínala i herečka Rosalie Malinská.
Zdroj: TV Nova

Pro Mahulenu Bočanovou začíná dovolená příchodem na letiště. „Když vejdu do těch skleněných dveří, tak vím, že tam začíná dovolená. Vytrácím se do anonymity, letím někam, kde mě nikdo nezná a nikdo neví, kdo je Mahulena Bočanová a mám pocit svobody,“ nemůže se dočkat na letošní dovolenou herečka.

Účastník Love Islandu Petr Havránek si jako dítě přivodil nepříjemný úraz.
Zdroj: TV Nova

​Nejhezčí prázdniny Terezy Těžké, která se netají tím, že žije v takzvané „polykule“ s více partnery, se pojí právě s láskou. „Vznik mého vztahu s přítelem a vznik mého vztahu s manželem, oba dva se staly v srpnu, téměř ve stejnou dobu s rozdílem osmi let,“ dodává.

A na jaké zážitky si vzpomněly další osobnosti? Dozvíte se v anketě.

Tereza Těžká promluvila také o rozchodu s přítelkyní:


Novinky z NOVY