DĚTSKÁ HVĚZDA: Pamatujete na mladou čarodějnici Sabrinu? Hádejte, co dnes její představitelka dělá!

Aktualizováno 28.01.2017

Sabrina mladá čarodejnice - 15
Zdroj: oficiální zdroj / Twitter

Co dělá dvacet let od své nejznámější role herečka Melissa Joan Hart? Sabrinu si poprvé zahrála už roku 1994! Nenapadlo by vás, co dnes 40letá herečka dělá.

Mnoho hereček je navždy spojených se svou nejznámější rolí – a to platí i o blondýnce Melisse Joan Hart. Její civilní jméno vám možná nic neřekle, ale když uslyšíte Sabrina mladá čarodějnice, hned je vám jasné, o koho se jedná! Kdo by si nepamatoval mladou čarodějnici, která prožívá radosti i strasti spojené s magií a bydlí ve velkém domě se svými dvěma tetami a mluvícím kocourem?

Zdroj: oficiální zdroj / Twitter

Že si Melissu nepamatujete z žádných jiných filmů? Melissa se totiž po své nejslavnější roli věnovala především založení rodiny. A není to troškařka, se svým manželem, hudebníkem Markem Wilkersonem, má hned tři syny!
Zdroj: oficiální zdroj / Twitter

Mateřství dala přednost před hereckou kariérou a přestože se mihla v několika dalších rolích, nikdy se ze škatulky mladé čarodějnice Sabriny nevymanila. Pokračovala především v seriálové tvorbě a televizních filmech, hlavní roli si v poslední době zahrála v sitcomu Melissa a Joey.

Splnil se jí dětský sen a otevřela si obchod se sladkostmi, kvůli skandálu s bývalým zaměstnancem jej však musela zavřít. Podnikavá Melissa se ale spolu s manželem pustila do dalšího projektu – vlastní řady oblečení.

Melissu můžete vídat na stanici Smíchov v seriálu Melissa a Joey každý všední den v poledne ve čtyřech dílech za sebou! 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Nejslavnější role Carrie Fisher: Kde všude si princezna Leia zahrála? Objevila se i v kultovním seriálu!
NEJ zajímavosti z Mentalisty: Hypnotizuje lidi Simon Baker i ve skutečnosti?


Novinky z NOVY