NEŽ SE Z NÍ STALA TROSKA: Takhle Lindsay Lohan zářila ve své první velké roli!

Aktualizováno 26.01.2017

Lindsay Lohan
Zdroj: Instagram

Tehdy ještě bývala roztomilá a nevinná! Podívejte se na začátky filmové kariéry průšvihářky Lindsay Lohan. Talentovaná dívka zvládla v tak mladém věku dokonce dvojroli!

Lindsay Lohan svou kariéru zahájila už ve třech letech – začala modelingem a účinkováním v reklamách (reklam v té době natočila více než 60!). V televizi se poprvé objevila v telenovele, když jí bylo deset let, ovšem její skutečnou kariéru nastartoval až film Walta Disneye Past na rodiče. Úspěšná romantická komedie o dvou sestrách-dvojčatech, jejichž rodiče se rozvedli, a tak o sobě dívky dlouhých jedenáct let nevěděly, v kinech vydělala přes 92 milionů dolarů. Lindsay zde ztvárnila dokonce složitou dvojroli – zahrála si obě dvojčata a díky neskutečné práci trikařů divák ani nemá šanci poznat, že něco nesedí! 

Zdroj: oficiální zdroj

Snímek byl natočen na motivy německého románu Louisa a Lotka. Dvojčata se shodou náhod setkají na dětském táboře. Rodiče se dívkám o tom, že mají identickou kopii, jaksi zapomněli zmínit a snad doufali, že se obě nikdy nepotkají –  jedna z nich totiž žije s otcem v Americe a druhá s matkou v Anglii. Sestry se po prvotním lehkém oťukávání a naschválech, po kterých zjistí, že si skvěle rozumí, nehodlají smířit s tím, že by o svou druhou polovičku zase měly přijít, a tak se při odjezdu z tábora vymění.

Že je Lindsay opravdu talentovaná dokazuje už fakt, že casting probíhal jak v Americe, tak v Anglii a mezi všemi dívkami vyhrála právě ona. Dokonce si nacvičila jak anglický, tak americký přízvuk, aby obě role zahrála dokonale!

Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Lindsay ještě zazářila o pět let později ve filmu Mezi námi děvčaty, kde si „prohodila“ tělo s Jamie Lee Curtis, a samozřejmě nelze zapomenout na její výkon v teenagerské koomedii Protivný sprostý holky. Od té doby to však šlo s filmovou kariérou neskutečně nadané dívky z kopce, především kvůli jejím závislostem –drogy a alkohol jí zničily život, a tak je v poslední době známá spíše kvůli svým skandálům a nekončícím pobytům v léčebnách.

Rodinnou komedii Past na rodiče můžete sledovat ve středu 28. 12. od 20:20 na Nově.

ČTĚTE TAKÉ:

SOUBOJ ANIMÁKŮ: Který kreslený film je pro vás ten NEJ? Hlasujte!

NEUVĚŘITELNÉ NATÁČENÍ: Kdo si zahrál ve filmu Vánoční skřítek? Casting nebyl úplně tradiční!


Novinky z NOVY