SERIÁLOVÍ HERCI prozradili, jaké nezapomenutelné dárky pod stromečkem našli

Aktualizováno 25.01.2017

Nezapomenutelné dárky seriálových herců
Zdroj: TV Nova

Oblíbení herci ze seriálu Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 prozradili, jaké nezapomenutelné dárky kdy pod stromečkem našli. Kdo dostal spodní prádlo s názvy dnů, kdo kánoi, a kdo viděl na Mikuláše něco, co nikdy nezapomene?

Když jsme se herců z oblíbených nováckých seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 ptali, jaké nezapomenutelné dárky v dětství dostali, získali jsme zajímavé odpovědi. Co třeba dostal představitel doktora Oty Kováře z Ordinace v růžové zahradě 2? Nebo Ljuba Krbová z Ulice?

NEZAPOMENUTELNÉ DÁRKY HERCŮ ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2:

IVANA JIREŠOVÁ - Lucie

Můj nezapomenutelný dárek z dětství? Asi panenka a kočárek a později jsem měla radost z telefonu. My neměli doma ani pevnou linku a můj první kluk mi dal k Vánocům telefon, který zvonil pod stromkem.

JAN KAČER - Seifert

Dostal jsem od maminky kopací balon, koženou merunu a džengle, kterým se šněroval - to v té době bylo vzácné, a tak jsem se stal hrdinou v našem městečku.

Zdroj: Herminapress.cz

JANA STRYKOVÁ - Kateřina

Když jsem dostala psa, a taky nemůžu zapmenout na spodní prádlo s nápisy Monday, Tuesday,…, které jsem dostala od naší známé ze Švýcarska. Tehdy jsem ale nebyla ve věku, abych ho mohla někomu ukazovat, leda tak holkám na tělocviku.

Zdroj: oficiální zdroj

MARTIN STRÁNSKÝ - Ota

Nezapomenutelný dárek? Těch bylo! Ale pamatuju si dodneška dárek, když mi byly asi 4 roky, a to jsem dostal nafukovací indiánskou kanoi, vidím i ten stromeček a i ten pokoj, jak tam ta kanoi pod ním ležela. To bylo něco!

Zdroj: Nova.cz

A CO HERCI Z ULICE? DOSTALI NĚCO, NA CO NIKDY NEZAPOMENOU?

LJUBA KRBOVÁ - Anča

K nezapomenutelnému dárku z dětství uritě patří panenka s česacíma vlasama Maruška.

Zdroj: TV Nova

KRYŠTOF RÍMSKÝ - Mára

Na jeden dárek se nedá zapomenout, nebyl k Vánocům, ale k Mikuláši. To mi byly čtyři roky, žil jsem u babičky, která už nežije a strašně jsem se bál čertů, babička šla objednat čerty na náměstí a tam ležel Mikuláš pod stolem v podroušeném stavu a anděl tam nebyl, takže babička přivedla jeho a s ním asi devět čertů. Pak mi za to dala botičky, které mám dodnes.

Zdroj: TV Nova

MAREK SALVET - Filip

Minulý rok jsem dostal PS4, to je herní konzole, z toho jsem byl mrtě šťastnej. A když jsem byl malej, tak to byla PSP (play station portable) a k tomu hra, z toho jsem byl nehorázně šťastnej. Byl jsem za hrozného frajera, že ke mně všichni budou chodit si zahrát. To bylo super.

Zdroj: TV Nova

LUCIE JUŘIČKOVÁ - Puklická

Vždycky jsem jich měla spoustu, tak těžko vybrat jeden - asi pejsek na baterky, který chodil a štěkal.

Zdroj: TV Nova

Co myslíte, který z herců dostal v dětství nejhezčí nezapomenutelný dárek k Vánocům?

ČTĚTE TAKÉ:

ODHALENÍ Z ORDINACE: Hanáka čeká peklo! Radim Fiala prozradil, jak se bude vyvíjet osud jeho postavy

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jindra s Bedřichem v posteli! Kdo je nachytá?

 

 

 

 

 

 

 


Novinky z NOVY