NĚŽNÁ A SEXY: Marie Doležalová na nových snímcích jenom září! Nepoznáte ji!

Aktualizováno 23.01.2017

Marie Doležalová - 5
Zdroj: oficiální zdroj

Herečka Marie Doležalová ukázala, že by se klidně mohla živit jako modelka. Její nové snímky, které vytvořila se svým kadeřníkem Honzou Kořínkem jsou toho důkazem. Posuďte sami.

Nové fotky k jejich spolupráci vznikaly v Londýně. „Byl to úžasnej výlet, cítila jsem se jako opravdová modelka. A to i v tom negativním slova smyslu. Byl tam s náma Marek, a ten si celý dny užíval Londýn, kdežto já vstala za tmy, šla se nechat učesat, do tmy jsme fotili a pak jsem padla do postele. Potvrdila jsem si, že je to strašně náročný povolání,“ vzpomíná na focení oblíbená zrzka.

Zdroj: oficiální zdroj

Z Londýna toho prý ale moc vidět nestihla. „Odpustila jsem si Westminsterský palác, Národní galerii, nábřeží Temže....ale abych nelhala, alespoň na Picadilli jsem se podívala. To proto, že jsme tam fotili,“ říká s úsměvem Marie Doležalová.

 

Zdroj: oficiální zdroj

Právě Marii si vybral oblíbený kadeřník Honza Kořínek, učarovaly ho totiž její vlasy. „Je to pro mě čest – Marii mám rád – je to skvělý člověk a její vlasy? O tom ani nemluvím – miluji je,“ vysvětluje Honza Kořínek. A pro Marii spolupráce byla vlastně splněné přání.„Už asi před čtyřmi lety mě Honza Kořínek česal na jedno focení a tehdy mě nadchla jeho práce s mýma vlasama a taky jeho povaha, to, jak je pracovitý a milý. Tajně jsem si přála, abychom se ještě někdy potkali,“ prozradila Marie.

 

Herečka má za sebou úspěšný rok, vydala audioknihu Kafe a cigárko, natočila několik seriálů a vůbec nepolevuje. Chystá totiž svůj další projekt. „17. února se uskuteční v La Fabrice moje další Šansoniéra, zazpívají tam Honza Cina, Zdeněk Piškula, Anička Polívková, Iva Pazderková, Aneta Krejčíková, Václav Neužil, Marek Taclík v duetu s Lukášem Pavláskem....už se moc těším“, uzavírá Marie Doležalová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 10: Slavná pohádka Ledové královstí je plná chyb! Všimli jste si jich? 

EXKLUZIVNÍ REPORTÁŽ Z ORDINACE: Jan Nedvěd měl slzy v očích. Tohle ho neuvěřitelně dostalo


Novinky z NOVY