Moje žena něco zkoušela, ale netrvalo to moc dlouho, říká k Vánocům Vlasta Horváth

Aktualizováno 22.01.2017


Vlasta Horváth se v roce 2005 stal vítězem druhého ročníku pěvěcké soutěže SuperStar. Zpěvák prozradil, co s jeho ženou doma o Vánocích zkoušeli, ale netrvalo to příliš dlouho.

Vlasta v současné době hodně koncertuje se svou kapelou. Největší radost mu ovšem dělají jeho dcerky a manželka. Všichni se těší na Vánoce a na pohodu, kterou sebou přinášejí.

„K Vánočnímu stromečku se pěkně oblékáme, i na dětech si dáváme hodně záležet. Holky to samozřejmě řeší víc než já,“ usmívá se zpěvák. Holky jsou u Horváthů ve většinové přesile. Zpěvák má dvě malé dcery Lindu a Alžbětu a k tomu manželku Markétu, která stojí po Vlastově boku již dlouhá léta.

Na otázku, zda zpěvák s rodinou dodržuje nějaké vánoční tradice odpověděl Vlasta se smíchem, že „manželka minulý rok něco zkoušela, pouštěly s holkama svíčky po vodě, ale netrvalo to dlouho, bylo to velmi krátké!“

Nakonec se vítěz SuperStar svěřil, že jeho manželka ráda vytváří vánoční výzdobu a spolu s dětmi peče cukroví, takže si společně strávený vánoční čas moc užívají.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

SOUBOJ ANIMÁKŮ: Který kreslený film je pro vás ten NEJ? Hlasujte!

VÁNOČNÍ KVÍZ: Najdete pět rozdílů?


Novinky z NOVY