RADOST ALE I OBAVY: Čeho se paní Květa bojí po odvysílání dílu? Týká se to dětí!

Aktualizováno 20.01.2017


Rodina Cínova má nový domov. Díky týmu v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou prošel celý jejich byt kompletní rekonstrukcí a šestičlenné rodině se tak splnil největší sen!

Paní Květa má v péči nejen své dvě dospívající děti, ale i tři vnučky, kterým hrozilo, že skončí v dětském domově, protože se o ně jejich máma nebyla schopná postarat. Teď se ale situace mění a nejstarší dcera paní Květy se ze dna, na které spadla pomalu staví na nohy.

„Teď už se dala trošku do kupy, začíná jít tou lepší cestou a snaží se svůj způsob života změnit. Moc jí v tom fandíme, i když toto všechno musí hlavně ona sama a je jenom na ní, jak to zvládne. Snaží se,“ říká s nadějí v hlase paní Květa.

NA CELÝ 2. DÍL AKCE NOVÝ DOMOV SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE

Nejstarší dcera paní Květy dokonce pravidelně děti navštěvuje, a tak se dá doufat, že se brzy bude o své děti schopna postarat sama. Což by ostatně pro malé holčičky a dospívající slečnu bylo nejlepší.

A jak se rodince v novém bytě žije? „Je to perfektní! Je to rozdělené tak, že ti malí si mají kde hrát a i ti velcí mají svoje soukromí, a já už konečně také,“ pochvaluje si paní Květa novou domácnost.

Paní Květa se zároveň obává reakcí, které by mohly z okolí přijít. Nejvíce u dětí, kdy zvlášť ty v pubertálním věku mohou být zlé a dětem se za jejich situaci posmívat.

CHCETE PANÍ KVĚTĚ POMOCI? ZDE SE DOZVÍTE JAK!

„Nejhorší to bude u těch starších, přeci jenom jsou to skoro dospělí lidé, takoví pubertální. Takže spíš tam mám obavy,“ bojí se maminka a babička v jedné osobě.

Co ještě paní Květa o celé rekonstrukci prozradila se dozvíte ve videu.

ČTĚTE TAKÉ:
Spadl ze mě ten největší balvan, říká Květa Cínová. A prozradila, co se u ní doma od natáčení změnilo
 


Novinky z NOVY