AKCE NOVÝ DOMOV DNES VEČER: Paní Květu už poznávají lidé na ulici! Po odvysílání přijde smršť!

Aktualizováno 19.01.2017


Květa Cínová, hrdinka dnešního dílu Akce nový domov, se kromě svých dvou téměř dospělých dětí stará ještě o tři vnoučata, o které se jejich matka nemohla starat. Nechtěla totiž, aby vnoučata skončila v dětském domově. Bude se celá rodina na dnešní díl Akce nový domov dívat?

Péče, kterou paní Květa svým dětem a vnoučatům věnuje, si zasluhuje velké uznání. Šestičlenná rodina se tísní ve dvoupokojovém bytě v dezolátním stavu. A právě tady se Tereza Pergnerová s celým realizačním týmem rozhodla zasáhnout a podat tolik potřebnou pomocnou ruku.

Děti paní Květy se už v životě musely potýkat s nejednou těžkou situací. Jejich maminku zasáhla v roce 2005 mozková příhoda a téměř na rok ji úplně vyřadila z provozu. Sdílet malý byt s tolika členy domácnosti není jednoduché, děti touží hlavně po trošce soukromí.

„Než ta rekonstrukce přišla, tak my jsme plánovali trošku to tu změnit, aspoň to předělat holkám, protože Valinka měla nastoupit do školy. Plánovali jsme, že bychom to o prázdninách nějakým způsobem předělávali. Toto nám úplně vytrhlo trn z paty,“ svěřila se dojatě paní Květa.

„Dnes se budeme všichni dívat, máme to naplánované,“ dodává za celou rodinu. „Ten první díl byl hrozně dojemný, moc se nám to líbilo a pánovi jsme to moc přáli. Člověk neví, kolik lidí má takový těžký život jako on,“ doplňuje paní Květa.

Paní Květa přiznává, že je trochu stydlivá a už jen na základě spotů v televizi ji poznávají lidé na ulici a není lehké se s tím srovnat. Například v obchodě, kam chodí na nákupy, nebo v ordinaci u doktora. Lidé se jí zatím jen ptají, jestli je to skutečně ona a že ji viděli v televizi. Jak se to změní po odvysílání dílu?

Nenechte si ujít další díl plný emocí a splněných snů. Akce nový domov startuje již dnes ve 20:20 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Akce nový domov: Opadaná omítka, starý nábytek a minimum prostoru!
Panu Sporerovi můžete pomoci i vy! Podpořte jej přes Nadaci Nova


Novinky z NOVY