S KAMEROU U VÝHERCE! Takto reagovala!

Aktualizováno 19.01.2019


Stačily pouhé 3 sms zprávy a divačka televize Nova má hned o něco bohatší Vánoce! Zapojte se také a možná se štěstí usměje právě na vás! Nyní před Vánoci je soutěž navíc navýšena o příjemný bonus.

Ženě z Meziboří stačilo sledovat Snídani s Novou a zúčastnit se soutěže Snídej a vyhraj, aby měla o něco bohatšího Ježíška! 15 000 Kč, to se hodí! Co s nimi šťastná výherkyně udělá? Má hromadu vnoučat, takže je jasné, kam většina peněz poputuje. Něco si ale samozřejmě nechá také pro sebe.

„Byla jsem z toho celá vykulená, že 15 000 jsem vyhrála zrovna já,“ svěřila se výherkyně se svými pocity. „Byla jsem rozklepaná, vůbec jsem to nečekala.“ Ženě stačilo poslat pouhé tři sms.

Soutěž Snídej a vyhraj běží na televizních obrazovkách už od listopadu v rámci pořadu Snídaně s Novou. Stačí poslat sms, znát heslo a mít trochu štěstí. Pokud vám moderátoři Snídaně s Novou zavolají v přímém přenosu a vy řeknete heslo, máte vyhráno!

Před Vánoci je navíc soutěž Snídej a vyhraj navýšena o příjemný bonus. Od 19. do 23. prosince bude v této SMS soutěži ke standardní výhře přidáno ještě vánočních 5 000 korun! Udělejte si Vánoce ještě krásnější!


Více informací o podmínkách a průběhu soutěže naleznete ZDE! Podívejte se na video, jakým způsobem se ženě podařilo vyhrát a jak předání částky probíhalo!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SOUTĚŽ: Stanice Smíchov slaví narozeniny, ale dárky můžete dostat vy! Stačí zodpovědět jednoduchou otázku
VYHRÁVEJTE s pořadem Co na to Češi! V každém díle čeká 5 000 Kč!


Novinky z NOVY