PŘED A PO: 18 let od filmu Magická posedlost. Takhle se změnily Sandra Bullock a Nicole Kidman!

Aktualizováno 16.01.2017

Sandra Bullock a Nicole Kidman
Zdroj: Oficiální zdroj

Ve filmu Magická posedlost spojí své síly dvě překrásné hollywoodské herečky Sandra Bullock a Nicole Kidman. Dvě sexy čarodějky svým půvabem okouzlí nejednoho muže. Jenže to má malý háček!

Premisa filmu je jednoduchá – dvě krásné čarodějky jsou proklety svou dávnou příbuznou. Prokletí je to vskutku neobvyklé – každý muž, do kterého se zamilují, musí zemřít. Uplynulo už 18 let od natočení tohoto skvělého snímku, kde se Sandra Bullock a Nicole Kidman ukáží jako nejen nádherné, ale také statečné ženy s nadpřirozenými schopnostmi. Jak ale obě dámy vypadají dnes? Jsou stále tak krásné, jako bývaly?

Sandra Bullock

Zdroj: Oficiální zdroj

Herečka Sandra Bullock, která zazářila ve filmech jako Slečna drsňák nebo Návrh, právě prožívá své šťastné období. Byla zvolena nejkrásnější ženou planety, což je v 50 letech obdivuhodné a je vidět, že Sandra jiskru rozhodně s přibývajícím věkem neztratila. Má dvě krásné děti a vztah s fotografem Brianem Randallem jí pěkně klape. Daří se jí také na pracovním poli. Připravuje nový film, který sice spatří světlo světa až v roce 2018, ale všichni si určitě na další skvostné dílo rádi počkají. Herečka, která v začátcích své kariéry byla nominována na nejhorší herečku ve filmu Demolition Man, nakonec všem ukázala, co v ní je, a stala se tak jednou z nejobsazovanějších, nejkrásnějších a nejbohatších hereček na planetě. Od natáčení filmu Magická posedlost sice nějaký ten rok uplynul, ale i s přibývajícím věkem je stále krásná a mnoho mladších kolegyň jí má, co závidět.

Nicole Kidman

Zdroj: Oficiální zdroj

Tato kráska, která se narodila na Hawaji a zazářila v takových velkofilmech jako Austrálie, Zlatý kompas, Grace, kněžna monacká, či muzikál Moulin Rouge, za který dostala dokonce Zlatý globus, svůj pověstný půvab ani po letech rozhodně neztratila. Tato americko-australská herečka také byla vdaná za lamače dívčích srdcích Toma Cruise. Několikrát se pokoušeli o dítě, ale nevyšlo jim to a nakonec si adoptovali dvě děti. Vztah se nakonec rozpadl a Nicole se podruhé vdala za country zpěváka. Ve svých téměř 50 letech se s manželem snaží o další dítě a v roce 2017 se můžeme těšit na celkem tři projekty, ve kterých se Nicole objeví. 18 let od filmu Magická posedlost uplynulo jako voda, ale Nicole se skoro nezměnila. Je stále krásná a má spoustu energie, díky které stále točí a může dělat radost svým fanouškům

Na film Magická posedlost se může podívat v sobotu v 18:00 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UŽ JE TO 22 LET: Takhle se změnili herci z PŘÁTEL! FOTO UVNITŘ

TV Nova má každý den v programu vánoční překvapení. Zahřeje vás u srdce


Novinky z NOVY