Prozradila, co se za celý život nenaučila. Tereza Pergnerová promluvila o natáčení Akce nový domov

Aktualizováno 16.01.2017


Tereza Pergnerová se zhostila moderátorské role nového projektu TV Nova Akce nový domov. Jak prožívala natáčení velmi emotivního prvního dílu?

Projekt, který mění životy rodin, kde sice nechybí láska, ale osud k nim nebyl příliš štědrý, byl spuštěn ve středu a zaznamenal obrovský ohlas diváků všech věkových kategorií. Dědeček Jiří Sporer (69) pečuje o své dva vnuky, protože je jejich matka opustila, když byli ještě malí. Mezi volbou, zda chlapce umístit do dětského domova a riskovat tak jejich doživotní rozdělení, nebo se vzdát klidného stáří a vychovat dva chlapce, se pan Sporer rozhodl pro druhou možnost. 

Moderátorka Tereza Pergnerová se v ranní Snídani s Novou svěřila, jaké pro ni bylo, natáčet tento emotivní díl, kde nechyběly slzy a slova díků nejen malých chlapců, kteří tak budou mít o něco krásnější Vánoce, v novém čistém bytě. "Já jsem obětí svých emocí, protože jsem se je za svůj život ještě nenaučila kočírovat," říká Tereza. 

Tým, který se na byt pana Sporera vrhnul, nenechal bez povšimnutí jediný centimetr prostoru. Kompletní rekonstrukce změnila domov rodiny od základů. Radost, která se pak v dětských očích promítala, jistě dojala i toho největšího tvrďáka. "Lidé žijí svoje životy dál s nějakým pocitem, že někdo projevil o ten jejich osud zájem," dodává s nadějí moderátorka nového projektu.

NA CELÝ DÍL SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

S jakými pocity se Tereza v průběhu předávání zrekonstruovaného bytu potýkala? A s čím odjížděla domů? Na to všechno se můžete podívat ve videu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Příběh Zdeňka Sporera dojal Česko! Nejvíc jsou nadšeni kluci. Prozradili, co je pro ně úplně nejlepší
Jak se má těsně před Vánoci? Zdeněk z Akce Nový domov prozradil, jak se mu dnes bydlí a co by neměnil


Novinky z NOVY