Co Standa Hložek dluží Tomi Pacimu?

Aktualizováno 27.01.2016


Když Tomáš Pacovský v nouzi obrážel své bývalé kolegy z blyštivých diskopódií, jediný Standa Hložek někdejšímu příteli otevřel. Ani člověk se srdcem na dlani však „Pacounovi“ pomoci nedokázal.

Pokud se člověk ocitne v nouzi, například ve stavu platební neschopnosti, teprve tehdy si může ověřit prastaré rčení, které říká, že „v nouzi poznáš přítele“. Tomáš Pacovský jich měl hned několik. Jenže šoubyznys je postavený na jiných základech a dávní kumpáni se k němu dnes točí zády. Ne tak dobrosrdečný Standa Hložek, který Tomáše přivítal vřelou přezdívkou, jakou hitmaker Pacovský už dlouho nezaslechl. Uvítal jej se slovy: „Nazdar, Pacoune!“

„Vytrhl mi trn z paty“
V sezoně '88 Tomi Standovi jistým, blíže nespecifikovaným, způsobem velmi pomohl. Svého času se sice tuzemský bulvár pokusil z obou protagonistů vypáčit, o jakou záležitost mezi umělci tehdy šlo, ale marně. Tomáš Pacovský odmítl situaci jakkoliv komentovat a Standa Hložek se skryl za vysvětlení: „Vytrhl mi trn z paty“. My jsme se pokusili o totéž. Podívejte se!

Nova.cz, Tomáš Vlček

Novinky z NOVY