Panu Sporerovi můžete pomoci i vy! Podpořte jej přes Nadaci Nova

Aktualizováno 15.01.2017

Akce nový domov - Nadace Nova
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer v reality show Akce nový domov dojal všechny příběh pana Sporera, který sám vychovává své dva malé vnoučky. Pořad na lidi zapůsobil natolik, že stále další a další lidé chtějí rodinu pana Sporera podpořit. Přečtěte si, jak konkrétně jim můžete pomoci!

V premiérovém díle nové reality show změnila moderátorka Tereza Pergnerová život panu Sporerovi a jeho vnukům Dominikovi a Danielovi. Život se s nimi nemazlil. Zdeněk Sporer se po rozvodu staral sám o jednu ze svých dcer, která trpěla epilepsií. Ta mu však jednoho dne nechala doma své dva synu a panu Sporerovi oznámila, že odchází. Od té doby se Zdeněk stará sám o své vnoučky.

Krutý životní příběh pana Sporera zaujal Terezu Pergnerovou a ta se tak se svým týmem „Andělů“ rozhodla rodině pomoci. Jejich byt se nacházel v hrozném stavu. Podmínky pro bydlení v malém panelákovém bytě na sídlišti v Mostě byly naprosto katastrofální, na některých místech byl byt dokonce nebezpečný pro život dvou malých kluků. Zdeňku Sporerovi však nezbývaly peníze na nic jiného než zajištění chodu domácnosti – a především vždy raději všechny peníze investoval do svých vnuků.

Dojemný příběh zaujal nejen Terezu, ale také diváky, kteří pořad Akce nový domov sledovali a začali pana Sporera podporovat. „Moc mě to tahá za srdce… Žiju jen pro ty kluky, aby byli vzdělání a vyrostli z nich dobří lidé. Chtěl bych všem, kdo na mě myslí, moc poděkovat,“ řekl Zdeněk Sporer dojatě.

Pokud i vy chcete panu Sporerovi pomoci, můžete tak učinit přes Nadaci Nova. Peníze posílejte na účet Nadace Nova a nezapomeňtě na správný variabilní symbol, aby šly peníze právě panu Sporerovi!

Číslo účtu: 4228732329 / 0800.

Variabilní symbol: 0300001
 


Novinky z NOVY