Ozve se klukům konečně jejich tatínek? Statečný Zdeněk je připaven i na nejhorší

Aktualizováno 15.01.2017


Co se změnilo u obětavého Zdeňka Sporera a jeho vnuků po odvysílání prvního dílu Akce nový domov? Ozvali se jim jejich dávno ztracení příbuzní?

Nová reality show zaznamenala obrovský ohlas mezi diváky televize Nova a objevila se spousta lidí, kteří by panu Zdeňkovi moc rádi pomohli. Zdeněk ani jeho vnuci rozhodně nelitují, že se do pořadu přihlásili, protože jim přinesl samé dobré prožitky. Změna jejich bydlení sklidila velké nadšení jak od pana Zdeňka, tak od jeho vnuků Dominika a Daniela. Pan Sporer je nejvděčnější za svou ložnici, která mu umožňuje dostatek soukromí a klidu. Kluci jsou zase nadšení z nové koupelny a především ze sprchového koutu.

A co otec kluků, ozval se? Po odvysílání pořadu se stále nic nezměnilo. Otec nadále nemá potřebu se svými dětmi navázat kontakt a sblížit se. Jednoho dne ho třeba napadne, že má dva skvělé syny, kteří potřebují tátu, a i když jim pan Sporer dává vše, co může, nic nenahradí rodičovské pohlazení. V tomto ohledu tedy vše zůstává při starém a všechna zodpovědnost i nadále stojí na statečném Zdeňkovi, který by se pro své vnuky rozdal. Raději se vzdá svých potřeb, než aby vnukům musel něco odepřít. Jejich dobro a spokojenost je pro něj na prvním místě. Tím, že přicházejí do puberty, je sice jejich výchova stále náročnější, ale pan Sporer říká, že kluci jsou poslušní a nějaké velké potíže mu nedělají.

A co kdyby se panu Sporerovi něco stalo a nadále se o dva dospívajíci chlapce nemohl starat? Všechno je prý zařízené. Jeho dobrý kamarád, který mu s výchovou hodně pomáhá, by si je vzal do pěstounské péče. Dědeček obou kluků mu zcela důvěřuje a s klidem by mu je v takové situaci svěřil. Doufejme ale, že se nic takového nepřihodí a kluci budou i nadále vyrůstat se svým milovaným dědečkem, který jim dává vše, co je v jeho silách.

Pokud byste panu Zdeňkovi rádi pomohli, můžete tak učinit skrze Nadaci Nova. Veškeré podrobnosti se dozvíte ZDE.

Další díl nové úspěšné reality show můžete sledovat už ve středu 21. 12. ve 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Příběh Zdeňka Sporera dojal Česko! Nejvíc jsou nadšeni kluci. Prozradili, co je pro ně úplně nejlepší

VIDEO: Nikdo neudržel slzy. Příběh z Akce nový domov dojal moderátorku i sousedy


Novinky z NOVY