Příběh Zdeňka Sporera dojal Česko! Nejvíc jsou nadšeni kluci. Prozradili, co je pro ně úplně nejlepší

Aktualizováno 15.01.2017


Jak pokračuje příběh Zdeňka Sporera, kterému tým pořadu Akce nový domov změnil život? Pořad zaznamenal stovky ohlasů a stále noví a noví lidé chtějí starému pánovi pomoci!

Ve středu večer televize Nova odvysílala premiérový díl reality show Akce nový domov, která zaznamenala obrovský ohlas mezi diváky. Mnoho lidí dojal příběh Zdeňka Sporera, který sám bez jakékoliv pomoci vychovává své dva vnuky. Ti u něj skončili poté, co je opustila jejich matka, dcera pana Sporera, která s nimi zpřetrhala veškeré kontakty. Zdeněk Sporer se později dozvěděl, že jeho dcera zemřela, za jakých okolností nebo kde má hrob ale netuší.
 

NA CELÝ DÍL AKCE NOVÝ DOMOV SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE

Pro pana Sporera je těžké zvyknout si na nové uspořádání bytu, jeho vnuci Daniel a Dominik jsou ale nadšení, že mají konečně každý alespoň trochu soukromí, což bylo předtím v malém bytečku prakticky nemyslitelné. „Pokojíček máme velkej a dobrej,“ podělil se o své pocity z nového domova jeden z vnuků.


Navíc tím učí kluky i zodpovědnosti a samostatnosti – pomáhají dědovi, kterému je už skoro sedmdesát let, udržovat novou domácnost. „Kluci si musí svůj pokojík alespoň zamést a utřít prach.“ Vnuci jsou také rádi, že mají novou televizi a konečně nový počítač.
 Ve chvíli, kdy se začaly objevovat první upoutávky na Akci nový domov, prý Zdeňka Sporera začali poznávat lidé na ulici a vyptávat se jej, skromný pán však žertoval, že má dvojníka. Lidé mu říkali, že jej viděli v televizi. Nyní po odvysílání pořadu, který zaznamenal takový úspěch, příběh pana Sporera dojal lidi z celé České republiky.


Sledujte stránku nova.cz, abyste zjistili, jak se příběh Zdeňka Sporera bude vyvíjet po odvysílání pořadu. Už nyní mu mnoho lidí na sociálních sítích nabízí další pomoc!


Nenechte si ujít druhý díl dojemné reality show ve středu 21. 12. od 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Jak se má těsně před Vánoci? Zdeněk z Akce Nový domov prozradil, jak se mu dnes bydlí a co by neměnil
VIDEO: Nikdo neudržel slzy. Příběh z Akce nový domov dojal moderátorku i sousedy


Novinky z NOVY