Unikl vám premiérový díl Akce nový domov? Podívejte se na něj zdarma ZDE!

Aktualizováno 15.01.2017


Diváci TV Nova přes slzy neviděli. Tak dojemný byl první díl pořadu Akce nový domov. Nevěříte? Podívejte se na novou reality show sami a posuďte také.

Rodina Sporerových se ocitla v nepěkné situaci. Pan Jiří Sporer se rozvedl s manželkou a zůstal sám na výchovu dcery, která trpěla epilepsií. Dcera se však jednou zamilovala a na svět přivedla dva zdravé kluky. Ty však po letech nechala před prahem svého otce, Jiřího Sporera. Děda Jiří však nelenil a svých dvou malých vnoučků se ujal.


Osud se s nimi nepáral, a proto se jim rozhodla pomoci moderátorka Tereza Pergnerová. V nové reality show Akce nový domov totiž není nic, co by se nedalo udělat.


Zdroj: TV Nova


Příběh Zdeňka Sporera a jeho dvou malých vnuků, o které se poctivě stará už spoustu let, chytil za srdce i Terezu Pergnerovou. Ona sama se zapojila do bouracích prací. A navíc obešla i sousedy pana Sporera s tím, aby ho alespoň trochu podpořili.
 

Když promítla sousedům jeho příběh a promluvila si s nimi, nastalo ticho. Velmi těžko nacházeli slov, skoro všichni včetně Terezy Pergnerové měli v očích slzy. Její snaha přinesla ovoce a sousedé pana Sporera už nebudou neteční.


Skutečný příběh z mosteckého sídliště musí dojmout každého.


Novinky z NOVY